Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Vavřinec Hradilek o záplavě kritiky: Mně je to úplně jedno, říká. Jeho partnerka je na tom hůř

+ Dalších 12 fotografií

Ve StarDance zbývá pouhých pět párů. Po minulém kole se největší kritika snesla zejména na Vavřince Hradilka a jeho taneční partnerku Kateřinu. Diváci se začali rozčilovat, že místo Marka Adamczyka měli vypadnout právě oni. Jak přiznali v rozhovoru pro eXtra.cz, zatímco Vavřinec si z kritiky těžkou hlavu nedělá, Kateřina z toho byla špatná. 

Taneční soutěž StarDance se pomalu, ale jistě chýlí k velkému finále. Do dalšího kola se naposledy neprotančil Marek Adamczyk, načež se strhla lavina kritiky. Diváci se shodli, že vypadnout měl spíše Vavřinec Hradilek. Jak přiznal se svou taneční partnerkou v rozhovoru pro eXtra.cz, on si z kritiky vrásky nedělá, ovšem Kateřinu Bartuněk Hrstkovou komentáře zasáhly.


"Pro mě je to nová zkušenost. Ještě jsem se s tím musela v neděli srovnávat," přiznala Hrstková. "Já tohle vůbec nevnímám. Mně je to úplně jedno. Je to spíše obraz společnosti a toho, že každý v tuhle chvíli rozumí tanci, a když se zítra bude zase hrát hokej, tak budou rozumět hokeji. Ale kritizují. Nicméně mě to neuráží a sám vím, že Marek minule tanečně postoupit měl, ale výsledek takový nebyl," vysvětluje Hradilek.

Vavřinec se těší, až si odpočine

To, že se dostanou do nejlepší pětky tanečníků, nečekali ani v nejmenším. "Já jsem to určitě nečekal. Ale měl jsem sen dostat se do toho benefičního večera," přiznává Vavřinec. Oba se na jednu stranu těší, až vše skončí a budou si moci konečně odpočinout, zároveň jim samozřejmě budou dny plné tance nesmírně chybět.


"Já si to strašně užívám. Je to náročné, ale za každý den, kdy projdu vrátnicí na ty sály a jdeme trénovat, tak jsem za to vděčná. Jsem unavená, ale fakt mě to tu baví," přiznává Kateřina. "Já se samozřejmě těším, až to skončí a odpočinu si, protože je to fakt náročné. Nemám to ale tak, že bych doufal, že bude konec, ale prožívám každý den. Teď nemám v hlavě, že by to mělo končit," řekl Hradilek po benefičním večeru pro Centrum Paraple.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy