Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vata v džusu, tampony v alkoholu! Děsivé snímky žen po drastických dietách!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Anorexie
Málokdo - ať už modelka, celebrita, či běžný člověk - veřejně přizná, že má problémy s příjmem potravy, anorexií či bulimií. Jde o vážné poruchy, které mohou vést k fatálním následkům. K jakým drastickým metodám jsou ženy schopny se uchýlit, aby měly svou vysněnou postavu?

Kult vychrtlosti

Od šedesátých let, kdy se na scéně objevila známá manekýnka Twiggy, se trend štíhlosti přenáší z generace na generaci. Mnohé dívky, a nemusejí to být nutně známé tváře, se bojí oblých a ženských tvarů jako čert kříže. Jejich ideál je v patologicky vyhublých modelkách, které mají stejně pokřivený pohled na své tělo jako ony. Svět modelek, ale i neznámých anorektiček zná několik (rozhodně nedoporučujeme zkoušet!) fíglů na to, jak si udržet vyhublou postavu.

Tampony v alkoholu

V posledních letech je vata na okraji zájmu, ale zdaleka není odepsaná, jak by se mohlo zdát, tvrdí podle webu Lifee.cz lidé, kteří se v modelingovém světě pohybují. Hitem posledních let je totiž otřesná metoda s tamponem. Modelky, které se chtějí večer uvolnit na party, ale nechtějí přibrat z kalorií, které alkohol obsahuje, vezmou menstruační tampon a nechají ho nasáknout např. ve vodce. Pak už jen stačí zavést do pochvy. Sice to šíleně pálí, ale dívkám to přinese kýžený výsledek, alkohol se ještě rychleji dostane do krve a přitom neprojde trávicím traktem, takže prý ideál!

Vata v džusu

Jedním z dlouho známých fíglů je namáčení smotku vaty v džusu. Nestravitelná buničina totiž v žaludku vydatně nabobtná a vytvoří tak pocit sytosti. A jediným kalorickým příjmem je ona decka džusu. Vatu namočenou v nějaké tekutině u nás polykaly už manekýny za totality stejně jako baletky, které tuto metodu ještě kombinovaly s odvodňujícími diuretiky. Dobrou chuť!

Projímadla

Dalším trikem je nadměrné používání projímadel. Dívky si myslí, že mají vyhráno, když si dají hamburger a hned poté projímadlo. Spousty modelek a anorektiček, které si chtějí udržet štíhlou postavu, ve velkém konzumují projímací prostředky a potraviny. Jenže si neuvědomují, že energie a kalorie z jídla se do těla vstřebají už v tenkém střevě, to, že pak projímadlem pomohou zbytkům stravy z tlustého střeva, už nic nezachrání. Navíc dlouhodobé a nadměrné užívání projímadel může vážně poškodit jejich zdraví.

Kokain - dieta bohatších

Jak je známo, kokain zvyšuje sebevědomí, zbavuje napětí a hlavně chuti k jídlu. Bílý snížek není samozřejmě jen výsadou modelek, ale celého showbyznysu a v dnešní době i širší veřejnosti, zkrátka všech, kteří chtějí být výkonnější v práci anebo chtějí bez námahy zhubnout.

Co se týká kokainu, kdo na něho má peníze, neváhá si “sněhovou dietu” dopřát. S kokainem byla asi jako první výrazně spojována Kate Moss, ale ani české modelky by se nemusely stydět za svoji kokainovou historii. Některé této návykové látce propadly natolik, že je agentura v tichosti poslala na léčení. Někteří umělci ale svůj drogový apetit nedokázali ovládnout a v mnoha případech se jim stal osudným.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA ŠOKUJÍCÍ SNÍMKY ŽEN, KTERÉ PROPADLY DRASTICKÝM DIETÁM

Související články

Další články