Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vášnivý SEX v Ulici: Povalil ji na stůl a už to jelo! Které postavy to nevydržely a pustily se do toho na pracovišti?

+ Další fotografie
Kdyby zdi mohly mluvit. A zvláště pak ty radniční v Ulici! Na povrch by jistě vyšlo nejedno politické tajemství a po dnešním díle i jedno milostné. Mezi referentkou Denisou Mastnou a tiskovým mluvčím Robertem Bláhou totiž už dnes večer dojde k vášnivému vzplanutí, a to přímo na stole paní radní Světlany Nyklové!

Zatímco některé postavy seriálu Ulice zažívají krušné chvilky, tak ty druhé si pěkně užívají. Kromě rozchodů, rozvodů a vážných nemocí dojde totiž v Ulici i k vášnivému sexu. A vskutku opravdu překvapivému.

V nekonečném seriálu to začalo být poslední dobou dost drsné. Přiznání Bedřicha, že čeká dítě s Jindrou nadělalo opravdu velkou paseku. Anička se z toho zhroutila a pomýšlela dokonce na sebevraždu.

Ale na druhé straně do seriálu přibyli opravdoví krasavci. Jeden z takových je Robert Bláha, nový mluvčí na radnici, které šéfuje Světlana Nyklová. Tenhle chlap je vskutku pohledný, a tak se není čemu divit, že na něj letí strašná spousta ženských.

Referentka Denisa Mastná je jedna z těch, které jsou mladým kolouškem naprosto konsternovány. Vůbec jí nevadí, že by mu mohla dělat mámu. Tahle trošku zvláštní dvojice to už nevydrží a rozdá si to přímo na pracovišti.

Robert odhodí veškeré zábrany a povalí starší Denisu na stůl. Má tahle dvojice snad nějakou šanci? Nebo jde jen o náhodný flirt

Související články

Další články