Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÁŠNIVÉ NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH: Vodnáři budou žárlit, Býky čeká žhavý flirt

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro
S novým týdnem přichází i novoluní v dychtivých Blížencích. A to přesně v pravé poledne. Energie tohoto vášnivého novoluní vás budou nutit k hříšným myšlenkám. Někteří zrozenci vše nefunkční zahodí, jiní se budou snažit dozvědět se všechno, co se kolem nich špitne. Budete zvědaví a dychtiví. A dělat budete pouze to, co chcete. Co dalšího vám předurčují hvězdy při tomto magickém novoluní? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, chcete zažít něco výjimečného se svou láskou? Zkuste vymyslet nečekané překvápko. Novoluní vám přinese tak trochu vztahový očistec. Příjemné chvilky zažijete až na konci týdne. Co si musíte uvědomit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, pokud máte představy o ideálním partnerovi, teď na ně zapomeňte. Novoluní vám chystá povedený flirt zakončený velkou postelovou vášní. Provokujete a váš ex se může ukousat závistí. Co si musíte utřídit? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

I když probíhá novoluní ve vašem znamení, měli byste se naučit ovládat své emoce. Měli byste se soustředit na to, co je pro vás důležité, nejen prospěšné. Singles si mohou dopřát povyražení, ale vy, zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Při novoluní se vám zapalují lýtka. Na svého partnera si jen stěžujete a baví vás někdo jiný. Vliv Merkuru ve vás vyvolá konflikt mezi zábavou a zodpovědností. Zpočátku si to nepřipouštíte. Potřebujete osobní prostor, ale k čemu byste ho neměli využívat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, novoluní vám překvapivě hraje do karet. Vaše láska je na vrcholu. Jediné, co vás zaskočí, budou roztržky v práci. Nutně potřebujete vědět všechno, co se kolem vás děje. Hlavně co si o vás kdo říká. Před čím hvězdy varují? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, novoluní vám trochu pokazí vaši domácí harmonii. Ale nevadí, uprostřed týdne se srovnáte. Ale pozor, tentokrát vše nespraví vaše výborné komunikační schopnosti. Budete muset vytáhnout silnější zbraně. Jaké? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Z toho idola, na kterého jste si brousili zoubky, se nakonec vyklube pěkný křivák. Novoluní vás přivádí k iluzi. Hvězdy varují: Nevytvářejte si něco, co není a nikdy nebude. Jak na tom budete v práci? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tohle kontaktní novoluní je pro vás jako stvořené! Můžete skotačit a vypustit ze sebe ty nejšílenější sexuální fantazie. Ovšem stále hledáte cestu, jak nebýt na štíru s penězi. Z čeho musíte slevit? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, váš partner si prostě vytvořil svoji pravdu. A to vás opravdu vytáčí. Ve vašem případě byste opravdu měli dělat jen to, co chcete, jak si to žádá novoluní. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, novoluní vás dostane do pozice "já jsem tady pán, já můžu všechno". Trocha pokory by neškodila. Nedělejte ze sebe hlupáka, ani v práci na to nebudou zvědaví. Všude vidíte chyby. Ale co vám hvězdy říkají? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, možná propadnete žárlivosti. Ano, vy! Sami se budete divit, kde je váš zdravý rozum. Bohužel, vliv novoluní zapůsobí i na vás. Naneštěstí to nebude mít na váš vztah velký dopad. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Začínáte uvažovat nad rozchodem či rozvodem? Stanovte si podmínky, za kterých by mohl váš vztah opět fungovat. Hledáte porozumění? Co když ho naleznete právě u vašeho partnera? K čemu vás vyzývá novoluní? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články