Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vášnivé debaty nad novou holkou Prachaře: Lidé ji ostře kritizují, Agáto, jsi lepší

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
prachařovy ženy
Někteří fanoušci na sociálních sítích byli do poslední chvíle přesvědčeni o tom, že manželství modelky Agáty Prachařová (34) a herce Jakuba Prachaře (36) ustojí jednu z nejtěžších krizí a jejich vztah bude znovu plný lásky. To si patrně myslela i samotná Agáta, která se měla údajně snažit vztah do poslední chvíle zachránit. Jenomže tentokrát to nedopadlo a herec se začal ukazovat na veřejnosti s topmodelkou Denisou Dvořákovou (28). To rozvířilo debaty mezi lidmi na sociálních sítích, kteří srovnávají Agátu a Denisu.

Šestileté manželství Agáty Prachařové (34) a Jakuba Prachaře (36) prošlo hned několika těžšími obdobími. Pokaždé to pár ustál, ale tentokrát vše nasvědčuje tomu, že manželství mezi modelkou a hercem je definitivně u konce.

Zpočátku to vypadalo jako klasická hra na uraženého. Jakub si přijel pro pár věcí do jejich společného domu a večery trávil ve společnosti přátel na horách. Agáta zase sbalila děti a vyrazila relaxovat za rodinou do Izraele.

Podobný scénář se opakoval hned několikrát a lidé se pomalu začali ptát, kdy už nastane usmiřování. V to měla údajně doufat i samotná Agáta, která se snažila vztah do poslední chvíle zachránit. Jenomže Jakub je jiného názoru.

Místo udobřování s manželkou Agátou se začal na veřejnosti ukazovat s něžnou topmodelkou Denisou Dvořákovou. Jejich společné fotky rozvířily mezi lidmi na sociálních sítích vášnivé debaty. Zejména fanoušci Agáty se ji snažili pod fotkami uchlácholit tím, že je stejně lepší.

"Agáto, ty, když se namaluješ, tak jsi mnohem hezčí než ta Denisa. Je jedno, že je úspěšná. Není žádná krasavice," píše v dobré víře jakási paní Daniela, která evidentně nemá tušení, že její komentář nebude mít příliš uklidňující efekt.

I přesto je hezké, že fanoušci Agátě vyjadřují podporu i v takto krušných chvílích. Agáta si změnila už na sociálních sítích svoje příjmení zpět a u několika fotek jasně naznačila, že láska s Jakubem je dávno pasé.

Související články

Další články