Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vášnivá líbačka syna Rychlého s novou kolegyní. Bylo to divný, práskla kráska!

+ Další fotografie
Tady to ale pěkně zajiskřilo! Syn Petra Rychlého (51) a dcera Michaely Badinkové (37) to v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 dali dohromady. Jejich představitelé Ladislav Ondřej (25) a Simona Lewandowská (17) mají za sebou první líbací scénu.

A jak líbá dívčí idol Ondřej? „Bylo to divný,“ shrnula Lewandowská. Na vině nicméně není um mladého herce, ale dění za kamerami. „Byla to teprve moje druhá líbací scéna, tu první jsem ale točila pro studentský film, kde byli všeho všudy asi čtyři lidi na place, tady jich bylo patnáct a všichni se na nás koukali. To bylo trochu divný,“ líčí půvabná herečka průběh natáčení líbací scény, která obecně u herců nepatří k nejoblíbenějším.

Situaci zachraňoval právě Ondřej. „Láďa je opráskanej vlk, je mu 25, takže jo, líbá dobře,“ směje se Simona Lewandowská s tím, že právě jeho humor jí při natáčení nejvíce pomohl. „Točili jsme to asi pětkrát, protože jsme se pořád odbourávali smíchy. Trochu jsme tím zdržovali, ale já jsem díky tomu nebyla ani moc nervózní,“ dodává k situaci, kterou uvidíte už dnes ve 20.20 v Ordinaci v růžové zahradě 2.

Mohlo by vás zajímat

Další články