Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Vášnivá líbačka Polívky před exsnoubenkou Krézlovou. Reakce žhavé brunetky, která je stále singl!

Karolína Krézlová se na Českém lvu potkala s expartnerem Vladimírem Polívkou.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
vztahy

Herečka Karolína Krézlová (34) zazářila na udělování cen Český lev, tam se setkala i se svým expartnerem Vladimírem Polívkou (32), se kterým byla zasnoubená. Půvabná brunetka od té doby světu nového muže nepředstavila, na rozdíl od Polívky, který na Lvy přišel s novou láskou. I Krézlová dorazila po boku muže, redakci eXtra.cz prozradila o koho se jedná, ale také odtajnila, zda je s Vladimírem ještě v kontaktu.  

Karolína Krézlová patří mezi nejpůvabnější české herečky. Na Českého lva přišla v doprovodu šarmantního muže, který ale podle jejích slov nebyl jejím novým partnerem. "Dorazila jsem s Karlem Divišem, spolupracujeme spolu. Dělám mu PR, v době pandemie jsem potřebovala ještě nějakou práci a nechtěla jsem být závislá na dávkách. Takže jsme došli spolu, máme společné přátele a zjistili jsme, že jsme spolu točili i stejný film," svěřila se Krézlová eXtra.cz.

Polívkovi přeje s novou láskou štěstí

Na galavečeru se potkala i se svým expartnerem Vladimírem Polívkou, který dorazil po boku své nové přítelkyně Magdy. S otcem Boleslavem Polívkou pak Vladimír předával jednu z cen. Krézlová byla s Vladimírem dokonce zasnoubená, místo veselky se ale konal rozchod, přesto k sobě zášť nechovají a Karolína přeje Polívkovi jen to nejlepší.

"V nějakém kontaktu jsme. Náš vztah byl intenzivní, přece jen jsme se měli brát. Teď Vladimírovi hlavně přeji hodně štěstí s novou přítelkyní a doufám, že i on bude přát štěstí mně," svěřila se nám brunetka, která na galavečeru zazářila oblečená v barvách ukrajinské vlajky.

"Původně jsem měla jiné šaty, na poslední chvíli jsem to ale změnila. Většinou mám půčené i drahé šperky, ale tentokrát mi to nepřišlo vhodné. Tak jsem na sebe vzala věci, které jsem měla doma. Svou kabelku, šaty i boty. Alespoň takhle jsem chtěla podpořit, co si o konfliktu na Ukrajině myslím," dodala herečka se slovy, že Ukrajině pomohla i finančně, přesto si myslí, že válečný konflikt není důvod k tomu, aby se lidé zahalili do neutichajícího smutku.

"Ta radost se samozřejmě ponořila do smutku, ale myslím si, že by smích neměl být zakázaný. Měli bychom všechny podporovat, jak je v našich možnostech."

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy