Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vášnivá líbačka Kocurové, zamilovaný Němec s partnerkou i Borhyová s nečekaným doprovodem. Hvězdné páry na plese

Jitka Kocurová a její vášnivé polibky, zamilovaný Marek Němec i Lucie Borhyová s nečekaným doprovodem. Hvězdné páry na plese
Zdroj: koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek
+ Dalších 71 fotografií
Páry

Slavné páry navštívily poslední velký bál v plesové sezóně , kterým byl Ples v Intru v Brně. Na bílý koberec dorazili například herec Marek Němec se svou krásnou partnerkou Petrou Hebkou, dále Barbora Mottlová s přítelem Davidem Plevou a nechyběla ani herečka Markéta Hrubešová s partnerem Petrem. Na místě byla i redakce eXtra.cz.

Páry českého šoubyznysu si v sobotu večer vyrazily z kopýtka a zazářily na brněnském Plese v Intru. Velkolepá událost se konala tradičně v Hotelu International, kde taneční parket praskal ve švech.


Roztančená Mottlová i zamilovaný Němec

Na bílém koberci se objevil například herec Marek Němec, který dorazil se svou drahou polovičkou Petrou Hebkou, s níž protančil noc i na Česko-Slovenském plese. Tam upoutali pozornost menším trapasem, když společně dováděli před fotografy, v jeden moment skončil herec na zemi a partnerka si ho osedlala. Plesovou sezónu ale zakončili v klidu a s širokými úsměvy ve tváři.

Doporučené video: Rozhovor s Jitkou Kocurovou.

Stejně tak v dobré náladě přišla i modelka Barbora Mottlová, která na tanečním parketu předvedla vášnivý taneček se svým přítelem Davidem Plevou. A své boky rozpohybovala i moderátorka Lucie Borhyová, která sice nepřišla se svým přítelem, doprovod jí ale dělal její manažer a právník Karel Čelikovský. Na parketu se blýskla i herečka Markéta Hrubešová se svým partnerem Petrem.

Vášnivé polibky Kocurové

Jako dva zamilovaní puberťáci působili Jitka Kocurová s manželem Tomášem Abrahamem. Legendární Pamela z Účastníků zájezdu se po boku své životní lásky na veřejnosti příliš neukazuje, když už se tak ale stane, stojí to za to. Pár se před fotografy nebál vášnivě políbit a nestárnoucí herečka vypadala neuvěřitelně šťastně.

Na fotky z Plesu v Intru se můžete podívat v naší galerii.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy