Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vášnivá Koukalová a její kalhotky rozhicovaly i Jágra: Vztah s manželem Koukalem ale vyhasl

Vášnivá Koukalová a její kalhotky rozhicovaly i Jágra: Vztah s manželem Koukalem ale vyhasl
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
sport
Gabriela Koukalová (30) zrovna neprožívá jedno z nejlepších období v životě. S badmintonistou Petrem Koukalem (34) se rozešli. Podle zdroje z blízkého okolí páru si každý jde již svým směrem. Rozchod měla patrně iniciovat Gabriela a Petr její rozhodnutí respektuje. Oba dva si důvod rozchodu nechali patrně pro sebe, ale zřejmě s Gábinou nuda rozhodně nebude. Ve své knize Jiná mimo jiné promluvila o pořádně pikantní historce s Jaromírem Jágrem (48).

Gabriela Koukalová (30) a Petr Koukal se rozešli. O této informaci se spekulovalo již v době, kdy Gábina soutěžila v taneční show StarDance. Zdroj blízký jejich rodině webu Expres.cz řekl, že se manželé skutečně v tichosti rozešli před několika měsíci.

„Petr do toho vztahu dal všechno. Nejen ke Gábině, ale i k jejím rodičům se choval s úctou a byl vždy nápomocný. Kdykoliv by všem přispěchal na pomoc a na tom se nic nezměnilo ani teď,“ uvedl zdroj webu expres.cz.

„Oni nemají pocit, že o tom musí informovat celý národ. Je to i z Gábininy hlavy a Petr ji respektuje,“ dodal zdroj. Gabriela a Petr se dali dohromady před šesti lety a měli pohádkovou svatbu. Jejich vztah bohužel nevydržel.

Koukalová to uměla rozjet

Gabriela Koukalová ale rozhodně nebude nudná holka, kterou kam posadíte, tam ji najdete. Ve své knize Jiná se podělila o historku s hokejistou Jaromírem Jágrem (48).

„Na olympiádě jsme měli hodně průsvitné kombinézy a já si během závodu neustále vytahovala kalhotky. Řekla jsem v legraci novinářům, že kdybych si je neupravovala, tak jsem mohla být rychlejší. Jágr mi dokonce na Facebook napsal, ať jedu příště naostro a budeme mít zlato. Nalepila jsem mu kalhotky na čtvrtku, dala do obálky a připsala jsem tam, že děkuji za radu a nebudu už je potřebovat. Popřála jsem mu i vše nejlepší k narozeninám,“ popsala v knize historku z doby, kdy ještě ani svého budoucího manžela Petra neznala.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy