Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vášně v Love Islandu: Kočendová se zakoukala do Davida, odloudila ho Naty

Zdá se, že se ve vile Love Island klube nový skutečný pár. Natálie Kočendová se zakoukala do mladého Davida a sympatie jsou vzájemné! Dvojice ze sebe nemůže spustit oči.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/ Se svolením TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
První pár

V reality show Love Island na Voyo a TV Nov začíná přituhovat. Dosud si účastníci moc neuvědomovali podstatu celé soutěže a ani v příchozích tzv. “bombshells”, které mají v rukách rozdělit vzniklé páry,  neviděli velkou hrozbu. Až do teď. Blíží se první recoupling, který může znamenat, že někdo ze soutěžících odjede domů. Už teď je jasné, že vítězka světové soutěže krásy pořádně zamotá kartami! Natálie Kočendová (22) se totiž zakoukala do “zabraného” Davida (21) a sympatie jsou vzájemné. Dvojice ze sebe nemůže spustit oči a zdá se, že máme první páreček.

Oblíbená reality show Love Island 2022 je v plném proudu. Z původní desítky finalistů hnízdečko lásky na Kanárských ostrovech okupuje již 13 účastníků, které čeká nejen boj o pohádkovou výhru 2 miliony korun, ale také hledání své spřízněné duše. Show diváci mohou sledovat na Voyo.

Blíží se recoupling: atmosféra ve vile houstne

Vztahy mezi účastníky jsou zatím na velmi přátelské úrovni, soutěžící se zatím rozkoukávají a poznávají, ale dnešní večer nejspíše vztahy vyostří. Dnes totiž přijde první recoupling, který může změnit mnohé. A už nyní atmosféra ve vile houstne.

Ve vile je momentálně 5 párů a 3 tzv. bombshells, které mohou vzniklé páry rozdělit, a nejen to. Rozdělení párů může znamenat i to, že některý ze soutěžících odejde domů. Už nyní je jasné, že bombshell Natálie, vítězka světové soutěže krásy, pořádně zamíchá kartami. Ta se totiž zakoukala do sympatického blonďáka, fotbalového brankáře Davida (21), který však v současné chvíli tvoří pár s půvabnou Naty (23). Natálie je bezpochyby ze všech účastníků v největším ohrožení.

Natálie Kočendová nemůže z Davida spustit oči

Sympatie mezi Davidem a bombshell Natálií jsou totiž vzájemné. Dvojice ze sebe nemůže spustit oči a vzájemně spolu cvrlikají jak dva zamilovaní puberťáci. Ačkoli k recouplingu ještě nedošlo, Natálie se netají tím, že si během něj za svého partnera večer vybere právě Davida. Zdá se, že se nám klube první skutečný pár.

To mnohé diváky překvapuje. David si totiž u diváků zatím nezískal velkou oblibu, mnohým vadí jeho vyjadřování, které doplňuje typicky moravský akcent, podle jiných je arogantní. Některé zase překvapilo, že David je naprosto rozdílný od expartnera Natálie. Natálie totiž v minulosti tvořila pár se známým barberem Lakym, který je naprosto rozdílný typ.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy