Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Vášeň až za hrob aneb 7 věcí, které pochopí jen zrzky!

Zdroj: archiv
Rezavá střecha, vlhký sklep aneb Jděte všichni do háje!

Být zrzkou má množství výhod, ale také tisíce nevýhod.

Blondýny už si na svou nálepku „blbky“ zvykly. Zrzky však s přízviskem „sexuální bohyně“ mají někdy trochu problém.

Tohle je 7 dalších věcí, které pochopí jen veverky a jejich kamarádky.

1) Muži je milují a ženy na ně žárlí. Vědci totiž zjistili, že zrzavá barva vlasů je způsobena vyšší hladinou estrogenu. Zrzečky mají tudíž silnější vůni feromonů a poutají na sebe nejen výraznou barvou své kštice, ale i svým koncentrovanějším a omamným aroma.

2) Kdykoliv venku vysvitne sluníčko, spálí se nebo jim vyskočí pihy. Rozhodně jim nepřipadají roztomilé, ale make-upem zakrýt nejdou!

3) Změnit barvu zrzavých vlasů je prakticky nemožné, protože mají silnější pigment než ostatní odstíny, a tak se většina z nich vrací od experimentů ke své původní barvě. Pokud se totiž chtějí obarvit, dopadá to všelijak, jen ne tak, jak zamýšlely. Zrzavé vlasy jsou také více náchylnější a lehčeji se lámou.

4) Zrzečky mají jednu nespornou výhodu. Jejich vlasy nikdy nezešediví. Postupně vyblednou, přejdou do světlé blond až nakonec zbělají.

5) Znáte nějakou modrookou zrzku? Tak vězte, že tahle kombinace je jednou z nejvzácnějších na světě. Nejčastější barva očí u zrzek je hnědá a zelená. Jen jedno procento zrzek má modré oči.

6) Organismus zrzavých lidí si dokáže vyrábět vitamin D sám, aniž by k tomu musely být vystavovány slunci. Chytré a praktické!

7) Zrzky si muži zapamatují mnohem snadněji než ostatní ženy. Proto se jich také více bojí a zrzky zůstávají dlouho „na ocet“.

Související články

Další články