Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vaše nemoci jsou vidět v obličeji! Co na vás prásknou rty a nos?

Z obličeje se toho o vašem zdraví dá vyčíst opravdu hodně.
Zdroj: Profimedia.cz
Přemýšleli jste někdy o tom, že spousta nemocí je na vás poznat hned na první pohled a vaše tělo vám tím ukazuje, že je potřeba na sebe dávat pozor a sledovat se? Zde máte přehled těch nejlehčích ukazatelů, které nám jako první dají najevo, že něco v těle není v pořádku. A tak nezapomínejte na pravidelnou relaxaci, spánek, dostatek pohybu a vyváženou stravu.

RTY Nateklý a ztvrdlý spodní ret ukazuje nepravidelnou funkci střeva, zduřelý horní ret špatně fungující žaludek. Vnitřní části rtů poukazují na kondici tlustého střeva, koutky rtů na stav dvanáctníku. Pupínky, opary, bílé skvrny na rtech značí, že máte potíže s těmito orgány.

TVÁŘE Tváře nám označují stav plic. Změny barvy tváře poukazují na problémy! Nadměrně červeně zbarvené třeba zápal plic, pupínky na tvářích hlenové usazeniny v plicích, bledé tváře zase slabou funkci plic.

KRUHY POD OČIMA Tmavé kruhy naznačují potíže ledvin z nadměrného množství soli. Otoky a váčky signalizují, že ledviny nejsou schopny zvládnout nadměrný příjem tekutin, pupínky u očí jsou znakem, že se v ledvinách tvoří usazeniny a kameny.

PROSTOR KOLEM SPÁNKŮ Červené zabarvení znamená špatnou nebo nedostatečnou funkci sleziny.

VLASY Vlasy ukazují na celkovou kondici organismu. Třepení vlasů pak může signalizovat potíže pohlavních orgánů a jejich ochabující funkci.

ČELO Nadměrné pocení naznačuje špatný stav močového měchýře. Pupínky nebo příliš rychle vznikající hluboké vrásky funkční poruchu střev.

Související články

Další články