Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vary odtajnily největší hvězdy: Přijede Mel Gibson a Nikol Moravcová!

Nikol Moravcová, múza Tomáše Magnuska, a Mel Gibson, který o Magnuskovi
v životě neslyšel a ani neuslyší.
Zdroj: herminapress.cz, profimedia.cz
+ Další fotografie

A je to venku!

Na festival do Varů letos nedorazí prakticky žádná hollywoodská star, s výjimkou hvězdného Mela Gibsona, který se v polovině srpna objeví ve třetím pokračování totálně kravské série s názvem Postradatelní.

Gibson samozřejmě převezme na 49. ročníku festivalu Křišťálový glóbus za přílet na festival, kde letos ze zahraničí čekají i bývalého spolupracovníka polské státní bezpečnosti a prezidenta osvoboditele Lecha Walesu či u nás málo známého režiséra Williama Friedkina.

Tuzemskou scénu krom opilecké prominentní party okolo Jiřího Macháčka a Ani Geislerové letos doplní hvězda nejzářivější – múza „filmů“ Tomáše Magnuska Nikol Moravcová (26), která na všech dvou večírcích, kam sehnala pozvánku, odprezentuje třicet outfitů, a když se jí podaří spolu s celou redakcí málo známého módního blogu proniknout i na Möet party, kam se každoročně nakonec prodere, uvolila se, že prozradí nějaký svůj recept na krásu a tisk festivalových akreditací.

Ve Varech jinak letos čekají spíše děti slavných. Syn Dustina Hoffmana Jake uvede svůj snímek Astma, syn Davida Prachaře Jakub (30) přiveze do Varů svou manželku Agátu, která tam nesmí, ale on si to letos vydupal, a syn baviče Petra Novotného Pavel o tom bude závistivě z Prahy psát!

Máme se na co těšit, co říkáte?

Související články

Další články