Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vary odtajnily největší hvězdy: Přijede Mel Gibson a Nikol Moravcová!

Vary odtajnily největší hvězdy: Přijede Mel Gibson a Nikol Moravcová!
Zdroj: herminapress.cz, profimedia.cz
+ Další fotografie

A je to venku!

Na festival do Varů letos nedorazí prakticky žádná hollywoodská star, s výjimkou hvězdného Mela Gibsona, který se v polovině srpna objeví ve třetím pokračování totálně kravské série s názvem Postradatelní.

Gibson samozřejmě převezme na 49. ročníku festivalu Křišťálový glóbus za přílet na festival, kde letos ze zahraničí čekají i bývalého spolupracovníka polské státní bezpečnosti a prezidenta osvoboditele Lecha Walesu či u nás málo známého režiséra Williama Friedkina

Tuzemskou scénu krom opilecké prominentní party okolo Jiřího Macháčka a Ani Geislerové letos doplní hvězda nejzářivější - múza "filmů" Tomáše Magnuska Nikol Moravcová (26), která na všech dvou večírcích, kam sehnala pozvánku, odprezentuje třicet outfitů, a když se jí podaří spolu s celou redakcí málo známého módního blogu proniknout i na Möet party, kam se každoročně nakonec prodere, uvolila se, že prozradí nějaký svůj recept na krásu a tisk festivalových akreditací.

Ve Varech jinak letos čekají spíše děti slavných. Syn Dustina Hoffmana Jake uvede svůj snímek Astma, syn Davida Prachaře Jakub (30) přiveze do Varů svou manželku Agátu, která tam nesmí, ale on si to letos vydupal, a syn baviče Petra Novotného Pavel o tom bude závistivě z Prahy psát!

Máme se na co těšit, co říkáte?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy