Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY ŽENY! Tohle je 7 znaků muže, který vám udělá ze života totální peklo

Ti nejproradnější vypadají často nejméně nápadně…
Vztahy nám dávají buď dokonalý pocit radosti a bezpečí, nebo nám dokáží převrátit život úplně do opačného extrému a my se kvůli nim můžeme dostat na samotné dno. Připomíná vám to něco?

Pocity zamilovanosti a totálního hormonálního rauše jsou sice krásné, ale taky značně nebezpečné. Dokážeme díky nim totiž přehlížet určité signály, které nám říkají, že s naším milým není něco úplně v pořádku.

Pokud jste se zamilovala do muže, který naplňuje některý z následujících bodů, měla byste okamžitě trochu přibrzdit a začít víc poslouchat svoji intuici. Ta jediná to s vámi v danou chvíli totiž myslí upřímně. Srdce ani pohlavní orgány raději neposlouchejte.

1. Ženatý, nebo se závazky

Má váš úlovek babu? Okamžitě na něj zapomeňte! I když se do vás zamiluje, nikdy se s ní pravděpodobně nerozejde. Alespoň ne kvůli vám a rozhodně ne hned. Mužům trvá mnohem déle proměnit struktury ve svém životě než nám ženám. A pokud má alespoň trochu funkční vztah, rozhodně si nebude dělat starosti se stěhováním. Věřte, nevěřte.

2. Workoholik

Chlapík, který je na práci závislý stejně jako náš pan prezident na Becherovce, rozhodně nebude svůj život přizpůsobovat vám. Ve výsledku budete věčně jen čekat, až se mu udělá prázdná kolonka v diáři.

3. Donchuan

Sbalil vás na sladké řečičky, omotal si vás kolem prstu během jediné schůzky a vy mu zobete z ruky jako hladový vrabec? Věřte tomu, že nebudete jediná. Muž, který má v malíku všechny balicí taktiky, se je nebojí použít u 99 % lovné zvěře, tedy u žen.

4. Slibotechna

Člověk, který neustále něco slibuje, navrhuje, vytváří, ale ve výsledku skoro nic z toho neplní, nestojí za to, abyste na něj plýtvala časem, myšlenkami a energií. Navrhl, že spolu půjdete do kina, ale pak mu do toho náhle vlezla pracovní schůzka? Poprvé by se to dalo snad tolerovat. Ale počtvrté? To značí spíš nezájem a manipulativní techniku.

5. Žárlivec

Pokud vám muž dává od začátku jasné signály, že jste jeho majetkem, jakmile se poprvé dotkly vaše jazyky, měl by to pro vás být první varovný signál. Samozřejmě že ženy touží po tom, aby byly pro své drahé polovičky vším, ale vlastnit rozhodně neznamená milovat. Až vám začne zakazovat kafíčka s kamarádkou, možná si na tohle varování vzpomenete.

6. Manipulátor a energetický upír

O manipulativních technikách ve vztazích jste už možná něco zaslechli. Smutné je, že čím dál tím víc žen se stává obětmi manipulátorů, kteří z nich vysají veškerou jejich životní energii a elán. Manipulátor vám na jednu stranu bude lichotit, ale vzápětí vás bude kritizovat. Bude vás upozorňovat na vaše stinné stránky, ale zároveň si vás bude kupovat drobnými dárečky. Na tyhle rozpory si dávejte obzvlášť pozor!

7. Škrt

Muž musí být dostatečně velkorysý. Nejen co se peněz týče, ale i vzhledem k emocím, citům a gestům. Muž vašeho srdce pro vás bude chtít to nejlepší a sám se bude snažit, aby byl tím nejlepším mužem, se kterým budete dokonale šťastná. Veškeré jeho chování bude ve vašem zájmu, nikoliv z jeho sobeckých pohnutek. Tohle si pamatujte.

Mohlo by vás zajímat

Další články