Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Varování: Patnáctiletou dívku našli mrtvou na skládce, její vrah si ji odvedl z diskotéky!

Petru hledali všichni, kromě policie i zaměstnanci diskotéky Ponorka.
Zdroj: Policie ČR

Naděje ohledně pátrání po zmizelé patnáctileté Petře jsou dnešním dnem zmařeny, dívku více než týden hledali v okolí Jihlavy nejen policisté, ale i kamarádi a zaměstnanci diskotéky Ponorka, kde byla Petra spatřena naposledy.

Patnáctiletá dívka z Jihlavy zmizela předminulý pátek, kdy odjela od rodičů ráno do školy a řekla jim, že přijede až v sobotu, protože bude spát u kamarádky. Večer se ale vydala na diskotéku Ponorka a ke kamarádce v noci už nedorazila, z diskotéky si ji podle očitých svědků odvedl neznámý muž.

Její kamarádka, spolužačka ze školy, tak byla první, kdo začal po Petře pátrat, a v pondělí 18. 3. její zmizení nahlásili policii. Hledat mladou dívku pomáhali všichni, ale dnes ráno pátrání skončilo. Bohužel.

Tělo Petry našli policisté na skládce v Jihlavě-Henčově, kde bylo pohozené do kontejneru. Skládka je teď momentálně neprodyšně uzavřená a v obležení policistů a patologů z Brna. Petra byla zavražděna, ale jak, to teprve bude muset určit ohledání těla a pitva.

Policisté mají podezřelého muže, který měl Petru odvést z diskotéky, a dokonce jim i řekl, kde se tělo nachází. Podle svědků z diskotéky Ponorka se jedná o již jednou trestaného násilníka.

Případ Petry dává vzpomenout na desítky let starou událost vraždy stopařek, které již jednou trestaný násilník sebral do auta někde po cestě, dívky znásilnil a pak jejich těla pohodil na nedaleké skládce. Na základě případu vznikla slavná československá kriminálka Smrt stopařek (1979), kde hlavní roli vraha Charváta nechtěl hrát žádný český herec a šanci tak dostal polský herec Marek Perepeczko.

Související články

Další články