Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Varování Hany Zagorové: Můžeme nakazit ty, pro které je koronavirus devastující

Hana Zagorová
Zdroj: Showpix
+ Dalších 6 fotografií
nákaza
Zpěvačka Hana Zagorová (74) se už cítí mnohem lépe poté, co prodělala zákeřný koronavirus. Nákazu označila za mršku, která je velmi oslabující, a lidé by se měli mít na pozoru. Neměla vůbec lehký průběh, protože kvůli vysokým horečkám musela do nemocnice. Její manžel, který se rovněž nakazil covidem, o jejím stavu pravidelně informoval.

"Už jsem z toho venku. Koronavirus je ale taková mrška, která je hodně oslabující. Musíme na sebe proto dávat větší pozor. Jsme s manželem moc rádi, že už to máme za sebou a těšíme se z toho, že jsme na světě," nechala se v sobotu slyšet Hana Zagorová v rádiu Impuls.

Uvažovala také o tom, jak se koronavirem nakazila. "Je to hned... Já jsem měla dva úžasné koncerty a nevyhnete se tomu, že na vás někdo skočí a chce vás obejmout," dodala zpěvačka. "Mysleme na to, že můžeme nakazit lidi, kteří jsou starší a nějakým způsobem nemocní. Pro ně může být koronavirus devastující," apeluje Zagorová na lidi, aby dodržovali pravidla a byli na sebe opatrní.

Dvakrát v nemocnici kvůli koronaviru

Zagorová s manželem Štefanem Margitou o jejich zdravotním stavu informovali na sociálních sítích. Když se pak Zagorové přitížilo, vzal si to do rukou jen Margita Zpěvačka byla odvezena do nemocnice kvůli vysokým horečkám a po propuštění se musela znovu vrátit kvůli rozhozeným krvinkám

"Štefan je v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici. Věřte, že děláme, co můžeme a brzy se s vámi uvidíme. Moc se na vás těšíme," uvedl pár na sítích. Teď, jak sama tvrdí, se cítí dobře.

Související články

Další články