Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VAROMETR je roztopen! Jak skutečně obstály hvězdy na červeném koberci?

Extra ve Varech
Máme za sebou první den 54. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech. Na červeném koberci se to hemžilo pompézními róbami za statisíce, přesto někteří přítomní hosté šlápli s výběrem outfitu úplně vedle.

Největší hvězda letošního festivalu v Karlových Varech Julianne Moore byla nepřehlédnutelná, ve žlutých volánkových šatech doslova zazářila. Naopak ministryně financí Alena Schillerová, kterou při vstupu na červený koberec lidé vypískali, svým modelem kompletně podcenila podstatu této slavnostní události. Zavinovací šaty zkrátka na červeném koberci nemají co dělat.

Jindy dokonalá herečka Hana Vagnerová měla sice krásný francouzský make-up a nenuceně vyčesané vlasy, ale černou róbu rozhodně nebylo nutné doplňovat peřím, které zbytečně odpoutává pozornost od náhrdelníku, který by subtilnější náušnice podpořily rovněž lépe.

Velkým překvapením byla módní návrhářka Vanda Janda, která přišla v doprovodu režiséra Slávka Horáka a vynesla jednoznačně nejlepší celkový look ze zahájení. Návrhářka si je dobře vědoma, že díky blond vlasům černý model s přitažlivě holými rameny a velkorysými rukávy z dílny světoznámé značky Valentino ještě více vyzdvihla. Navíc se podle všeho inspirovala u světové megastar Lady Gaga

Mezi stálicemi na červeném koberci patří herečky Aňa Geislerová a Jitka Čvančarová Zatímco Aňa by za svůj model dostala jedničku s hvězdičkou, tak korpulentní Jitka tentokrát svým výběrem příliš neohromila. Ve srovnání s rokem 2017, kdy vynesla fialové šaty s hříšným dekoltem, na letošním ročníku zvolila hodně umírněný model.

Související články

Další články