Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Vánoční zázrak: Muže (26) zachránili zpod laviny po pěti hodinách živého a zdravého

vánoční zázrak
Rakouským záchranářům se podařilo skutečně nemožné. Zachránili zpod laviny muže, který byl pod sněhem uvězněn dlouhých pět hodin. Samotní záchranáři hovoří o tom, že se jedná o malý vánoční zázrak. Šestadvacetiletý muž měl štěstí v neštěstí.

Rakouští záchranáři mluví o vánočním zázraku. Zpod laviny totiž po pěti hodinách vytáhli šestadvacetiletého muže živého. Mladík se rozhodl, že si ve středu zalyžuje ve Schladmingských Taurách.

Z lyžování se ale nevrátil, a proto rodiče zavolali záchranáře. Podle agentury Enex byl muž uvězněn pod lavinou dlouhých pět hodin, ale byl vybaven lavinovým vyhledávačem, který záchranářům usnadnil práci.

„Byl při vědomí. Je to vánoční zázrak,“ citovala agentura vedoucího záchranáře Christiana Pieberla. Muž byl pod metrovou vrstvou sněhu a naštěstí měl dostatečně velkou vzduchovou kapsu, která mu umožnila přežít.

Mohlo by vás zajímat

Další články