Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vánoční zázrak: 11 dnů od porodu ukázala Lela Ceterová ploché bříško

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
neuvěřitelné
Lela Ceterová šokovala české matky, které ji podezřívají, že má snad nadpřirozené schopnosti. Partnerka Karlose Vémoly před jedenácti dny přivedla na svět malou Lilinku, poporodní kila na ní už ale nejde vůbec postřehnout. Slovenská silikonka popsala, jak to dokázala!

Lelu Ceterovou a jejich společný uzlíček štěstí si Karlos Vémola přivezl domů na Štědrý den. S dcerkou Lilinkou tak mohli prožít první a ty nejkrásnější Vánoce.

Kdo si myslel, že se Lela nacpe bramborovým salátem a poporodní hubnutí tak pro ni bude bojem s větrnými mlýny, spletl se na plné čáře. Je to totiž přesně naopak!

„Ponocování s Lilinkou (i tak ji miluji nejvíc na světě), úděl matky a stres udělají svoje – 10 kg. Dnes je 11 den po porodu a ještě –5 kg a mám původní váhu,“ pochlubila se Lela svými zázračnými schopnostmi, díky nimž se zase chlubí plochým a pevným bříškem.

Posíláme palec nahoru. Nemůže být pochyb, že si Terminátor vybral dobře.

Související články

Další články