Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Vánoční výbuch u Olgy Menzelové: Tohle je realita bez přikrášlení

Olga Menzelová
Zdroj: se souhlasem Olga Menzelová / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
vánoce

Vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi (†82) Olga Menzelová (43) měla na Vánoce se svými třemi dětmi a partnerem Miroslavem Bártou (52) o zábavu i chaos opravdu postaráno. Na svých sociálních sítích se pochlubila úsměvnými snímky domu, který vypadal po Štědrém dni jako po výbuchu. Olga se přiznala, že úklid už v jejich silách zkrátka nebyl.

"Krásné a klidné Vánoce moji milí přejeme! Moc jsem vám chtěla poslat nějakou vkusnou hodobóžovou fotku, ale není to v našich silách. Dárky u nás včera večer rozbalovalo 7 lidí, ale dnes to vypadá, že to byla celá armáda," uvedla upřímně filmová producentka a podnikatelka Olga Menzelová na Instagramu ke snímkům své domácnosti po Štědrém dni. Úklid už v silách neměla, a tak její partner egyptolog Miroslav Bárta oslavil narozeniny sice v chaosu, ale s úsměvem na tváři.

Nejkrásnější narozeninové ráno

"A Mik slaví narozeniny! Musím říct, že vypadá spokojeně. Tak Mirečku, buď s náma šťastnej, zdravej a spokojenej, jak říká Evík, a hlavně hodně kamarádů! PS: Ta plína na stole je čistá, jen kdyby náhodou," dodala filmová producentka a maminka tří dětí.

"Nádherné narozeninové ráno, které bych přál všem zažít. Nejlepší zbraní na chaos a všechny potíže světa je láska. Děkuji, lásky moje," okomentoval uznávaný egyptolog Miroslav Bárta s vděkem příspěvek své ženy. Olžini fanoušci se nad snímky pousmáli, ale také ocenili, že ukázala realitu takovou, jaká je. "Tak to vypadá asi všude, jen každý nemá koule to ukázat. Olgo, zbožňuji ty vaše reálné snímky," píší fanoušci.

Olga Menzelová má tři děti, přesto byla vdaná pouze jednou, a to za zesnulého Jiřího Menzela, se kterým má druhorozenou dceru Evu Marii. První dceru Annu Karolínu přivedla na svět s Jaroslavem Brabcem a třetího potomka, syna Alberta, porodila v tajnosti na Mallorce, otcem je její současný partner Miroslav Bárta.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy