Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční utrpení komunisty Milouše Jakeše (97): Nejdřív nemocnice, pak skončil pod zámkem

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
komunistický papaláš
Nejsmutnější Vánoce v životě? Coby zarytý komunista by je Milouš Jakeš (97) neměl slavit vůbec, letos zřejmě ani nebude moct. Někdejšího československého mocipána sužují zdravotní potíže, kvůli kterým musel do nemocnice. Klid ale nemá ani po návratu do bytu v pražských Dejvicích, synové ho prý doma zamykají!

Před nedávnem jsme na eXtra.cz informovali, že vila po exšéfovi komunistů Milouši Jakešovi (97) chátrá. A v poslední době churaví i někdejší nejmocnější muž Československa.

Minulou sobotu museli podle deníku Aha! převézt Jakeše do vojenské nemocnice v pražských Střešovicích. Byl na tom údajně tak špatně, že za ním nemohly ani návštěvy.

Jenomže tím trápení nekončí, dokonce je možné, že se měl Milouš v nemocnici lépe než v dejvickém bytě. Synové ho doma mají už dva měsíce zamykat, aby netropil něco, co by se jim nemuselo líbit. „Rodina nechce, aby s někým mluvil. Je z toho smutnej, protože je dost společenskej,“ upřesnil zdroj zmíněného listu.

Z vily do králíkárny

Do luxusní králíkárny se Jakeš přestěhoval na jaře 2016, byt mu koupili za 7 milionů synové. Peníze získali z prodeje Jakešovy vily, za kterou inkasovali 45 milionů korun. O dva roky později ji realitní kancelář „střelila“ za neuvěřitelných 89 milionů.

Zamknutých dveří se Jakeš možná už nikdy nezbaví, letos ho totiž obvinili z odpovědnosti za střílení do lidí na československých hranicích. Tohle skutečně budou jeho nejhorší Vánoce v životě…

Související články

Další články