Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční tragédie: Muž (†39) se oběsil v přímém přenosu, hrůzný čin vysílal přes webkameru!

Gregory Tomkins už mezi námi není.
Zdroj:
Devětatřicetiletého podnikatele Gregory Tomkinse už netěšil život na tomto světě, na Štědrý den spáchal sebevraždu. Nejenže se rozhodl ukončit svůj život ve svátek, ale navíc celý čin natáčel a vysílal živě přes internet.

Gregory Tomkins byl celkem obyčejný zedník s vlastní firmou. Na Štědrý den se přihlásil do chatovací místnosti s názvem 999. Podle dostupných informací to nebylo poprvé, co se Gregory do chatu přihlásil. Jednalo se o videochat Paltalk, kde je k dispozici asi 5 000 fór.

Fórum 999 bylo stvořeno pro to, aby se v něm mohli uživatelé verbálně napadat a zneužívat. Lidé, kteří Gregoryho z chatu znali, vypověděli, že měl „krásnou duši“ a že tato chatovací místnost nebyla nic pro něj, uvádí Dailymail.

„Gregory Tomkins byl vtipný, zároveň ho ale spousta věcí, které při chatu padly, urazila,“ píše online pisálek s přezdívkou Putin. U Gregoryho si nikdo nebyl jistý, s jakou náladou do místnosti vstoupí. Vždy měl ale mikrofon a komunikoval. Onen den nemluvil. Zvedl se, odešel z pokoje a najednou se oběsil. Trvalo to sotva třicet sekund. Někteří z šoku nebyli schopni zavolat policii, která ho nalezla po třetí hodině ranní.

Související články

Další články