Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vánoční stromek v Kolíně připomíná pánský klín: Padal jeden vtípek za druhým

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
Vánoce
Vánoce jsou za rohem a většina měst si nechala přivézt stromek a rovnou se jali jej ozdobit. Ne vždy se však zadaří tak, aby byl stromek opravdu výstavní. Podobně to mají v Kolíně. Tam ke stromku přidali i dvě velké ozdobné koule a uživatelé na sociálních sítích začali reagovat. A to bylo najednou vtípků!

„V Koulíně?“ stojí v nejlajkovanějším komentáři. „Strom, co má koule,“ smáli se další. „Jaký je rozdíl mezi dědou a vánočním stromkem? Žádný, oba mají koule na ozdobu,“ vtipkovali uživatelé na Facebooku. „To jsou ale koule! Ozzák by byl nadšený,“ poznamenala fanynka Comebacku, kde se Ozzák vyjadřoval o tom, že vše spojené s Vánoci je až příliš zdrobnělé. Chlebák, rolníci, znáte to…

Přitom pochopitelně záleží na úhlu pohledu. Jiný uživatel než autor původního snímku vyfotil stromek zpovzdálí, a vypadá opravdu parádně. Když se člověk postaví skoro pod kolínský stromeček a vyfotí ho ze spodního úhlu, je jasné, jak to bude vypadat… I tak, je vidět, že si člověk všimne lecčeho! Podívejte se v galerii a posuďte sami. Zároveň můžete ocenit, jak krásný stromek letos stojí na Staroměstském náměstí v Praze.

Našli jste podobný zvláštně vypadající stromek a chtěli byste se podělit? Pošlete nám snímek s informací, kde se stromek nachází, na redakce@extra.cz!

Související články

Další články