Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přepychové Vánoce u Nely Slovákové i Gábiny Partyšové! Podívejte se na unikátní fotky

Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
fotogalerie
Vánoce se musí prožít, oslavit a nafotit. A fotky je pak nutné vystavit na Instagramu, jinak by to pro české celebrity byly jen poloviční svátky. Nela Slováková, Dominika Myslivcová, Gábina Partyšová či Andrea Verešová fanouškům ukázaly, jak slavily Vánoce. Podívejte se na velkou fotogalerii.

Vše do posledního detailu letos promyslela herečka Alice Bendová, která začala s vánočními přípravami už v listopadu. Krásný stromek stojí v jejím obýváku už od začátku prosince a podle nás patří k těm opravdu povedeným. Opakem je manželka Karla Janečka (46) Lilia Khousnoutdinová. Ta jako malá tradiční české Vánoce neslavila, a tak prý přesně neví, kdy se má stromek zdobit. Proto si vybrala hezké datum 12. 12. a stromeček s dětmi ozdobila zrovna v tento den.

Anna Kadeřávková to ráda jednoduše a čistě

Velkou milovnicí Vánoc je i zpěvačka Tereza Kerndlová (33), které jeden stromek nestačí. U rodičů mají rovnou dva a nutno říct, že jsou oba moc krásné. Herečka Aňa Geislerová vsadila na přirozenost a její stromeček je ozdoben skromně barevnými ozdobami. Podobně jako stromek Aničky Kadeřávkové, který je také ozdoben jednoduše a čistě.

Výjimkou mezi všemi těmi jedličkami a smrky je stromeček Moniky Absolonové (43), která zvolila borovici.

Všechny stromky, které jsme vybrali, jsou vesměs vkusně ozdobené, a to i ten americký Zuzany Belohorcové. Podle nás je určitě TOP stromeček Ivy Kubelkové (42), která si na jeho zdobení musela vzít štafle. Její strom patří asi k těm nejvyšším z naší galerie a musíme říct, že je i krásně ustrojený.

Co nám ukázala Patricie Pagáčová?

Na Štědrý den ukázala nádherný stromek i Patricie Pagáčová, která si o svátcích užívá romantiku s manželem. Krásnou fotkou u stromečku se pochlubila i Andrea Kerestešová-Růžičková, jejíž rodina se brzy rozroste o dalšího člena. Petra Křivková-Svoboda ukázala, jak slaví první Vánoce v roli dvojnásobné maminky.

Zajímá vás, jaký stromeček má Michaela Ochotská (35)? Nebo jak bude Vánoce trávit Dominika Myslivcová (25)? A co stromeček Nely Slovákové (29) a Gábiny Partyšové? Podívejte se do velké fotogalerie.

Související články

Další články