Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vánoční speciál z milionového bytu Leoše Mareše: Pazderková to přepískla a natěšený Ledecký

Vánoční speciál Leoše Mareše.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 16 fotografií
galerie
Moderátor Leoš Mareš (44) se rozhodl potěšit své fanoušky a na druhý svátek vánoční uspořádal v jeho novém bytě za 39 milionů online show, pro každého, kdo si zaplatil 990 korun. Leoš nechal nahlédnout do jeho obýváku a soukromí. V show se ukázali hosté jako Dara Rolins, zpěvák Janek Ledecký a Iva Pazderková, která dle sledujících předvedla pořádně trapný výstup, kdy si udělala legraci i z ochránců zvířat.

Redakce eXtra.cz již v minulosti informoval čtenáře eXtra.cz, že si Leoš Mareš (44) společně s manželkou Monikou Marešovou (39) pořídili nový byt za necelých 40 milionů korun. Ač by člověk řekl, že si své nové království budou co nejdéle střežit před všemi zvědavci, tak byl opak pravdou. V novém bytě se totiž na druhý svátek vánoční, 26. prosince rozhodl uspořádat velkolepou párty s názvem Leoš Mareš, Staré Pecky, a každý, kdo si zaplatil za vstupenku 990 korun, tak mohl celou show sledovat on-line z pohodlí domova.

Leoš dokonce prozradil, že bylo na jeho stream připojeno 47 zemí.

Hvězdní hosté

Prvním hostem byla zpěvačka Dara Rolins (48), která společně s Leošem písní Zvonky štěstí celou show uvedla. Jako další se představil zpěvák Pavel Calta, nebo Standa Hložek, který si střihl duet Příteli, chvátej, SOS s Katkou Říhovou.

Předvedla se i Iva Pazderková, která s Marešem nevystoupila v jeho bytě, ale v jejím vlastním. Oblékla oslnivé třpytivé šaty, představila přehnanou roli "nány" a rýpla si do ochránců zvířat. Prý chápe, že je lidem líto zvířat, které se nepoužijí k výrobě značkových kabelek.

Zavzpomínal i na legendu, zpěváka Karla Gotta, se kterým nazpíval píseň Být stále mlád. Píseň ho dokonce dojala k slzám.

Mezi hosty nechyběl ani Leošův dlouholetý parťák z radia Evropa 2, moderátor Patrik Hezucký, který nejen bavil, ale dokonce i zazpíval, a to v několika jazycích.

Ukázal se i zpěvák Janek Ledecký (58), kterému koncertování tak moc chybí, že se během přenosu s vtipem svěřil, že byl z možnosti vystoupit v show Leoše Mareše už nadržený.

Vzácné vzpomínky

V show byly také k vidění doposud nezveřejněné snímky z života Leoše Mareše, kde se jako mladý kluk, který ještě ani netušil, jak úspěšným se stane vrátil do školy, kde mu učitelé dříve tvrdili, že nemá žádný talent. "To je moc dobře, že jste mě nevyhodili, i když jste asi měli," vtipkoval.

Do online vánočního speciálu pozval i svou babičku, která sledujícím a vnukovi Leošovi odrecitovala krásnou báseň. V pozadí jí hrál houslový doprovod a Leoše recitace jeho babičky velmi dojala.

Manželka Monika Marešová se na několika nezveřejněných videí také ukázala, a jejím vtipem opět perlila. Na jednom ze snímků třídila vlastní šatník, ze kterého je nešťastná. Má ho prý moc, ale oblečení jí chybí. "Kdyby mi někdo řekl, že mi dá za tuhle šatnu 5 milionů korun, tak by si ji klidně mohl odvézt," řekla.

Půvabné manželce Monice zazpíval Leoš během show dojemnou píseň Slib, kterou pro ni složil.

Na show nechyběly lasery, ani pořádný párty kouř. Celý dům se musel otřásat v základech a sousedi měli zajisté radost.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy