Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vánoční speciál Ulice: Proutník Jarda Hejl vyslal toužebné přání Ježíškovi, z toho Lenku trefí

Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 9 fotografií
ulice
Ostřílený hřebec a lovec mladých a šťavnatých krásek Jarda Hejl se před časem zamiloval do modelky a herečky Jany, která patří momentálně mezi nejpůvabnější postavy v nekonečném seriálu Ulice. Ještě před olivovou kráskou Janou měl menší předsvatební úlet s divokou Markétou a kdyby Rozina nevzala nohy na ramena s Victorem, tak by chytil do svých pařátů jistě i ji. Bedřich Liška, který je Jardův velký kamarád s o něco větší slabostí pro ženy, na Jardu naprášil, že Ježíškovi pod stromeček poslal pěkně nemravné přání.

Jeden z nejvíce sexy mužů Ulice Jarda Hejl je v jádru dobrý chlap, který to myslí dobře a všem se snaží pomoct. Plusové body si nahnal hlavně v období, kdy se do Ulice vrátila Digi a její dcery, kterým zemřel otec.

Jejich nový začátek nebyl úplně jednoduchý a Jarda byl Digi vždy nápomocen. I přesto, že má Jarda dobré srdce, tak jeho slabost pro ženy je silnější než on. Během svých bouřlivých let se vypracoval z obyčejného dělníka až ve schopného podnikatele, který potkal ženu svých snů.

Lenka Drápalová, nyní Hejlová, byla snem všech mužů v Ulici. Blonďatá rozverná paní učitelka s nohama jako laňka, infantilním humorem a rozevlátou sukýnkou. Jediný Jarda si dokázal získat její srdce.

Všechno vypadalo zcela idylicky, Jardovi a Lence se narodila dcera Miriam a měla se konat velká svatba. Jarda působí jako statný chlap, kterého jen tak něco nerozhází, ale pravdou je, že před svatbou byl natolik nervózní, že udělal jednu ze svých životních chyb.

Nechal se zlákat divokou Markétou na nezřízenou party v dílně, po které následovala divoká a bouřlivá noc. Samozřejmě nakonec všechno prasklo, ale Lenka Jardovi odpustila a konala se svatba. Jenomže Jarda je zkrátka nepoučitelný.

Není to tak dlouho, co se bezhlavě zamiloval do krásné Jany. Jarda má prakticky všechno. Dům na venkově, krásnou ženu a dvě děti. Přesto se vrací zpět do Ulice jako neohrožený hřebec, který je připraven ukázat, že i v jeho věku je schopen velkých věcí.

Jediná Rozina Maléřová měla štěstí, že se stihla vdát a odjet dřív, než si Jarda stihl všimnout, co za krásnou ženu z ní vyrostlo. Byly doby, kdy platila za nejkrásnější holku v Ulici. Protože ale Rozina odjela pravděpodobně plodit děti, Jardovi nezbývá nic jiného než zabojovat o Janu, která se ale zakoukala do úplně někoho jiného.

I přesto, že Jarda působí jako zcela seriózní člověk, jeho největším přáním od Ježíška by bylo, kdyby se všechny tři krásky sešly pod jeho vánočním stromem…

Související články

Další články