Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vánoční speciál Ulice: Jana skončí za svoji slabost pro chlapy v pekle, ucházejí se o ni 3 amanti

Vánoční speciál Ulice: Jana skončí za svoji slabost pro chlapy v pekle, ucházejí se o ni 3 amanti
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 6 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice nejsou proutníci jenom chlapi. Poměrně nová postava Jana se momentálně nachází v prekérní spleti tří mužů, z nichž každý touží dobýt nejenom její srdce. Samotná olivová kráska má ve vztazích zmatek. Místo toho, aby ukončila starou etapu a pustila se do nové, tak si to rovnou rozehrála na třech frontách. Kdo touží po nezkrotné modelce a začínající herečce Janě?

Olivová kráska Jana přišla do Ulice před nějakým časem jako nejlepší kamarádka Roziny, která se v současné době věnuje manželským povinnostem kdesi ve světě. Jana přišla do Ulice s velkým problémem, který měla s podivným podnikatelem Marešem, který se ji pokusil znásilnit a následně vydírat.

Všude, kde se ovšem děje bezpráví, se objeví zdatný rytíř Jarda Hejl, který vždy stojí na straně pravdy a spravedlnosti. Problém je v tom, že se do zachráněných něžných pohlaví většinou zamiluje a Jana nebyla výjimkou.

Jarda se dokonce kvůli cti mladičké Jany s Marešem popral a následně Janě přiznal, že ji miluje. Jana je krásná slečna, která má před sebou velkou budoucnost a pro Jardu si vypěstovala menší slabost. V tomhle ohledu stojí Jana nohama na zemi.

Moc dobře si je vědoma toho, že Jarda je ženatý a má dvě děti a spokojený rodinný život. Na chvíli proto přesedlala na vrstevníka Bruna. Ten pracuje už nějaký pátek jako barman v Coolně a Janu má skutečně rád.

Problém je v tom, že Jana sice menší románek s Brunem zažila, ale kdovíjaké uspokojení jí to nepřineslo. Nyní nastupuje na scénu zcela nový objev, kanec Saša Beck, se kterým už navázala vztah, ale zapomněla nějak ukončit ten s Brunem.

Jana se snaží vztah se Sašou úzkostlivě tajit a schází se s ním v noci a mlčí jako hrob. Hysterický Bruno to ale jen tak nenechá a v noci Janu načapá s bohatým, pohledným a hlavně slavným Sašou. Olivová kráska by si měla rychle rozmyslet, co vlastně chce, nebo za svoji hříšnost skončí v kotli.

Související články

Další články