Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční snímky královské rodiny dojímají: Vysmátá Alžběta II. a rozkošný kuchtík George

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
královské vánoce
Čtyři generace královské rodiny, královna Alžběta II. (93), princ Charles (71), princ William (37) a princ George (6), společně připravily vánoční pudink, který bude rozdán veteránům Britské královské legie. Vánoční snímky královské rodiny okamžitě obletěly svět a lidé jsou dojati. Nejvíce je dostal malý princ George a vysmátá královna.

S vánočními přípravami začala britská královská rodina už na začátku prosince. Tehdy se Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge, připojila k rodinné akci na vánoční stromkové farmě Peterley Manor Farm v Buckinghamshiru a vybírala s dětmi ten nejkrásnější vánoční stromek.

Jakmile se snímky dostaly na sociální sítě, lidé si vévodkyni Kate zamilovali snad ještě více. Většinou se shodovali na tom, že na Kate obdivují, že téměř v jakékoliv situaci se snaží chovat jako úplně obyčejná žena a lidé to také tak vnímají.

Zato Meghan Markle (38) to má u veřejnosti hodně nahnuté. Lidé jí často vyčítají nadřazenost a povýšenost a neustálé spekulace kolem jejího chování v soukromí tomu také nepřidávají.

Těsně před Vánoci čtyři generace královské rodiny, královna Alžběta II., princ Charles, princ William a princ George (6), společně připravily vánoční pudink. Rozkošné snímky okamžitě obletěly svět a lidé se opět dojímají.

Největší pozornost si na fotkách získala královna Alžběta II., u které lidi překvapilo, že se směje od ucha k uchu. Mnozí se shodují, že královna vypadá skutečně fantasticky a vyzařuje z ní pohoda a pozitivní energie.

Lidem samozřejmě neušel ani roztomilý malý princ George, který byl tentokrát v roli kuchtíka. Vánoční snímky britské královské rodiny slaví u lidí každoročně největší úspěch.

Související články

Další články