Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Vánoční snímky královské rodiny dojímají: Vévodkyně Kate s dětmi vybírá stromeček

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
královské vánoce
Vánoce jsou skoro za dveřmi a ani královská rodina nesmí zůstat pozadu s vánoční výzdobou. Kate Middleton (37), vévodkyně z Cambridge, se připojila k rodinné akci na vánoční stromkové farmě Peterley Manor Farm v Buckinghamshiru a vybírala s dětmi ten nejkrásnější vánoční stromek. Snímky si okamžitě získaly pozornost lidí, protože Kate na nich vypadá jako úplně normální žena a matka od tří dětí, která vybírá pro své ratolesti vánoční výzdobu. Někteří se sarkasticky ptají, jestli takto přirozeně bude někdy na snímcích zachycena Meghan Markle (38).

Kate Middleton má v poslední době pořádně napilno. Kromě toho, že tráví čas se svými dětmi a věnuje se jim, tak nedávno vyrazila po boku svého manžela prince Williama na královskou cestu do Pákistánu, což bylo pro Británii velkou historickou událostí.

Vévodkyně Kate uctila v Pákistánu památku zesnulé princezny Diany a sklidila velký úspěch a ovace. Nyní ale nastal čas věnovat se opět rodinným záležitostem a hlavně dětem vykouzlit nádherné Vánoce.

Kate, která patří mezi nejoblíbenější členy královské rodiny, byla zachycena na snímcích, jak společně s dětmi vybírá vánoční stromeček. Snímky se staly okamžitě diskutované na sociálních sítích.

Většina lidí se shoduje na tom, že Kate vypadá jako úplně normální žena a snaží se tak působit i na veřejnost, za což sklízí velký úspěch. Podle spousty fanoušků je milá a pokorná. To se ale nedá říct o Meghan Markle (38), se kterou má i nekonfliktní Kate v poslední době trable.

Veřejnost Meghan vyčítá, že působí nabubřele a arogantně. Tak snad alespoň na Vánoce všichni členové královské rodiny zakopají válečné sekery a užijí si svátky v klidu a míru.

Související články

Další články