Prominentní postavička pražské zlaté mládeže Tomáš Topolánek (19) má před sebou nelehký rok, co se týče milostného života. Zatímco dříve nedělal nic jiného, než že po finále Miss proháněl soutěžící dívky a zkoušel to přes tatínka a zajímavé kamarády, teď se karta obrátila.

Jeho krásná přítelkyně Simona Dvořáková (18) totiž sama postoupila do finále příštího ročníku, a tak se Topolánek ocitl v nelichotivé roli – sám bude svou čičinku hlídat před jinými „Topolánky“, kteří to na ni budou zkoušet.

A situaci odpovídaly vánoční nákupy, na kterých jsme ho načapali kde jinde než v Pařížské ulici v Praze, kde sídlí zastoupení těch nejluxusnějších značek. Na juniora při obhlížení vhodného daru dohlížela maminka a oba její rodiče, tatínek Míra, který před dvěma lety utekl od maminky k milence, pochopitelně přítomen nebyl, zřejmě by nerad dostal od tchána o Vánocích pěstí.

Rodina se prošla Pařížskou a nahlížela do výloh, asi největší dobu strávil junior s ostražitou maminkou za zády u výlohy s hodinkami Cartier, ale shoppování asi nechal Tomáš na jindy, přece jen tohle by se jeho suitě asi nelíbilo.