Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Vánoční skandál: Obchod nabízel svetr, kde Santa jede místo na saních na kokainu

Vánoční skandál: Obchod nabízel svetr, kde Santa jede místo na saních na kokainu
Zdroj: Walmart
Zasněžené Vánoce
Na kanadské stránce obchodního řetězce Walmart se objevil svetr s vánoční tematikou, který v lidech vyvolal spousty negativních emocí. V prodeji byl svetr s potiskem veselého Santy, který si před sebou rýsuje čáry koksu a užívá si bílé Vánoce po svém. Zboží bylo staženo z prodeje a firma se veřejně omluvila.

Obchodní řetězec Walmart se omluvil svým zákazníkům za zboží, které bylo určeno pouze dospělým. Na kanadských webových stránkách byl k zakoupení vánoční svetr se Santou, který si užíval pravé sněhové pohodičky.

Svetr se Santou, který má před sebou nalajnované tři čáry kokainu, vyděsil širokou veřejnost a musel být stažen z prodeje. Ještě komičtější než samotný svetr byl popisek u produktu. "Všichni víme, jak sníh funguje. Je bílý, práškový a ten nejlepší sníh pochází přímo z Jižní Ameriky," napsali prodejci ke svetru.

"Ten magický vánoční moment, kdy se Santa dostane k prvotřídnímu kolumbijskému sněhu. Pečlivě si ho připraví do lajniček na stolek a pak pořádně nasaje nosem jeho aroma. To je přesně to, co potřebuje, aby se připravil na Štědrý den," psalo se dále v popisku.

Walmart ihned podal vyjádření. "Tyto svetry, které prodává třetí strana na Walmart.ca, nereprezentují hodnoty Walmartu a na našem webu pro ně není místo," řekl mluvčí obchodního řetězce. "Tyto výrobky jsme z naší nabídky odstranili. Omlouváme se za jakýkoli neúmyslný trestný čin, který mohl vzniknout," vysvětlila firma.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy