Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Vánoční prodejní hit: 24 příběhů úspěšných lidí! Můžete být jako oni

+ Další fotografie
Knihy patří mezi nejoblíbenější vánoční dárky. Dopřejte svým známým novinku s 24 příběhy českých podnikatelů, kteří se odrazili od nápadu k úspěchu. Jedním z nich je i majitel pražského baru YoCafe, ve kterém jsme ho navštívili.

Už to bude měsíc, co se kniha s názvem Od nápadu k úspěchu s podtitulem 24 podnikatelských příběhů objevila na pultech všech významných českých knihkupectví a během pár týdnů se stala bestsellerem. Ukazuje se tak, že lidské osudy táhnou.

V knize jsou popsány příběhy obyčejných lidí, kteří se rozhodli vzít život do vlastních rukou. Ve chvíli, kdy jim přestal vyhovovat dosavadní způsob jejich bytí, v okamžiku, kdy zatoužili po změně, nečekali a rozhodli se začít znovu.

Všechny hrdiny spojuje i další fakt. Na začátku se obrátili na lidi, aby jim pomohli s financováním jejich snu. Přesněji na investory na Zonky, kteří investovali do jejich příběhu a pomohli tak nastartovat dnes už stovky projektů, mezi které patří desítky kaváren, restaurací, fitness center, ale třeba i medvědárium.

Mezi podnikateli, jejichž příběh se objevuje v knížce, patří i Radim Rusev se svým podnikem YoCafe, kde zároveň proběhl i křest knihy. Zúčastnili se ho jak hlavní hrdinové knihy, tak investoři, bez nichž by příběhy nemohly vzniknout.

Mohlo by vás zajímat

Další články