Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vánoční prodej psího masa v Brně? Internet šokuje nechutná stránka na Facebooku!

Vánoční prodej psího masa v Brně? Internet šokuje nechutná stránka na Facebooku!
Zdroj: facebook.com
Zabití za 30 korun, zbavení srsti za 45, vykuchání 35 korun a kilo psího masa za 80. Pokud byste náhodou chtěli celý kožich, přijde vás na 450 korun. To slibuje facebooková stránka Prodej vánočních psů v ČR a SR již tuto sobotu v Brně.

Akce se nezadržitelně šíří českým internetem a spolu s ním i zloba všech českých pejskařů. Můžeme vás ale uklidnit. Jedná se pouze o kontroverzní kampaň neznámých aktivistů, kteří se snaží poukázat na určité pokrytectví naší společnosti.

"Psí maso se hodí pro všechny typy kuchyňské přípravy. Pro dietní pokrmy je nejvhodnější vaření či dušení. Velmi chutná jídla můžete z Brněnského psa připravit pečením. K nejrozšířenějším úpravám patří pes smažený, který je také nedílnou součástí štědrovečerní večeře. Psí maso se výborně hodí i ke grilování.

A co vy, jak jej máte rádi? Pochlubte se svým oblíbeným receptem!" hlásají aktivisté vesele na svém Facebooku a na status jim odepisuje mnoho lidí o smyšlených receptech typu "psí ocásek na rozmarýnu" či "guláš ze psa".

Všichni tak společně upozorňují, že je zvláštní, když jeden druh zvířete, jako je pes, je naší společností velmi pečlivě chráněn a další druh, jako například kapr, je konzumován pod záštitou vánoční tradice.

Související články

Další články