Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vánoční překvapení pro malé děti i studenty: Udělejte jim radost elektronikou nebo roztomilou hračkou

Vánoční překvapení pro malé děti i studenty: Udělejte jim radost elektronikou nebo roztomilou hračkou
Zdroj: Unsplash.com
Tipy na dárky
Dnešní doba jde neuvěřitelně rychle kupředu a ne každý drží krok s moderními trendy, které děti a studenti ocení. Přinášíme vám tedy tipy na takové vánoční dárky, které potěší, naučí i rozvíjí osobnost. Máte nejvyšší čas objednávat, aby vám zásilka do Štědrého dne dorazila.

Máte doma studenta, kterému se jen tak něčím nezavděčíte nebo malé dítě, které baví hračka pár minut a pak ji odhodí? Možná pomůže, když budete pečlivě vybírat a vsázet na kvalitu. Přinášíme vám tipy na vánoční dárky, které letos pod stromečkem rozhodně zabodují.

Užijte si filmové zimní večery

Uspořádejte zimní filmový večer! Díky projektoru Mi Smart Compact si budete moct vychutnat 1920×1080 full HD rozlišení a také videa ve 4K. Je lehký, kompaktní a neuvěřitelně výkonný. Automaticky zaostřuje ihned po spuštění, čímž způsobuje přesný a čistý obraz plný výrazných detailů i barev. Projektor, který byl vyladěn odborníky na akustiku, vás dostane i skvostným zvukem s podporou Dolby a DTS.

Úsměv filmové hvězdy

Značka Day Night Whitening přináší novou formu bělení zubů přirozenou a bezbolestnou cestou. Day Night představuje set dvou přírodních zubních past, které obsahují 100% přírodní účinné látky, jako jsou kokosový olej a aktivní černé uhlí. Pro urychlení bělení zubů používejte také skvělý elektrický zubní kartáček Day Night s LED světlem, který v kombinaci s pastami působí jako urychlovač. Na všechny produkty Day Night nyní s kódem SANTA získáte 20% slevu!

Tvorba může být lehčí

Pokud jste člověkem, pro kterého je tvorba úžasného obsahu nedílnou součástí všedního života, tak právě Lenovo Yoga Creator 7i je perfektním společníkem. Tento lehký a celokovový parťák je vybaven nejnovějším procesorem Intel® Core™, grafikou NVIDIA® a displejem s rozlišením Full HD pro plynulé zobrazení obsahu, který zrovna vytváříte nebo přehráváte. Pokud budete zrovna v akci u moře, v lese nebo v horách, nemusíte se bát, že byste nezvládli pracovat. Díky celodenní výdrži baterie se můžete na Lenovo Yoga Creator 7i spolehnout.

Dráček na dovolené

Další dráček, který si aktivně užívá dovolenou ve vašem jezírku či bazénu. Stačí jej položit na vodu a nechat volně plout. Děti budou nadšeny, když jim bude dělat v létě společnost při koupání. Dráčci se jim navíc budou líbit, jsou pečlivě zpracovány s důrazem na detail.

Plyšový zmrzlík Tony

Zmrzlík tučňák Tony se třese zimou a mluví česky. Když ho vaše děti obejmou, aby mu bylo teploučko, začnou se dít věci. Jakmile totiž začne být tučňákovi teploučko, rozzáří se mu tvářičky. Vydává spokojené zvuky a svítí. Tučňák Tony má fialovou barvu a kolem krku modrou šálu. Zamiluje si ho každé dítě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy