Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Vánoční přání návrháře Osmana Laffity? Hlavně ne ponožky, směje se návrhář. Svátky stráví s přítelem v Belgii

+ Další 4 fotografie

Jak bude trávit Vánoce známý módní návrhář Osmany Laffita? Překvapivě poměrně skromně! “Doufám jen, že nedostanu ponožky,” směje se Osmany v rozhovoru pro eXtra.cz. Letošní svátky stráví s přítelem v Belgii. Jak mají totiž partneři zvykem, každý rok navštíví jinou zemi. Zavzpomínal na své dětství a vyrůstání v české rodině a prozradil, v jaké zemi mu jsou vánoční zvyky nejbližší. 

Uznávaný módní návrhář Osmany Laffita si na vánoční svátky plné předražených darů překvapivě příliš nepotrpí. Sází spíše na praktické dárky, které navíc kupuje až na poslední chvíli. Radost mu dělá ohromný vánoční betlém ve francouzském stylu La Provance, který si doma roky buduje. “Je to de facto skoro celé město. Každý rok si přeji betlém rozšířit - radnice, škola...” vypráví s nadšením.

Vánoce tráví každý rok v jiné zemi

Vánoce navíc každý rok tráví v jiné zemi. Nejen o tom se Osmany rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz, jejž nám poskytl na křtu nové písně Natálie Grossové a Adama Kajumiho, kterou si již nyní můžete pustit na YouTube. “Vánoce vždycky vystřídáme. Jednou je strávíme u nás na Kubě, podruhé u přítelovy rodiny ve Francii a potřetí v Belgii. Guy totiž pochází z Belgie,” prozradil návrhář.

“Letos jedeme do Belgie, ale na Silvestra už budu tady,” dodal. Ve které zemi se mu oslava vánočních svátků líbila nejvíce, Osmany říct neumí. “Na tom ani moc nezáleží, jde o to, jak si to každý sám udělá,” objasnil.

Zavzpomínal na dětství

Zavzpomínal i na své dětství a vyrůstání v české rodině. “Babička každý rok dělala těsto a já jsem tvaroval rohlíčky, nebo jsem mazal a lepil cukroví. Bylo to hezké, setkala se celá parta, mezitím jsme pili a udělali cukroví snad pro celou armádu,” směje se. On sám se však do pečení cukroví nepouští.

A jak je na tom s dárky? “Hlavně že nedostanu ponožky. Protože v době, kdy jsem slavil Vánoce v české rodině, každý rok mi darovali ponožky a z toho jsem byl úplně nešťastný,” hlásí se smíchem. Celý rozhovor si můžete pustit v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy