Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vánoční pohádky na Netflixu: Animované pecky, Anděl páně a další klasiky i horké novinky

Vánoční pohádky na Netflixu pro děti i dospělé v roce 2020.
Zdroj: Netflix, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
VÁNOCE NA NETFLIXU
Vánoce na Netflixu pro děti i hravé dospělé budou letos bohaté. Na vánoční pohádky, buďto české nebo s českým dabingem, se tu můžete dívat od rána do večera. Ať už se vám líbí spíš animované nebo hrané, určitě si vyberete.

Vánoční animované pohádky pro děti na Netflixu 2020:

Klaus (2019)

Sobecký pošťák se překvapivě skamarádí se samotářským výrobcem hraček. Do chladného, temného města to přinese tak potřebnou radost. Milý animovaný rodinný film Klaus potěší děti i dospělé

Velká vánoční jízda (2011)

V Santa Clausově supertajné továrně na hračky vyšle pan Claus svého syna Arthura na velmi důležitou vánoční misi. Další sympatická animovaná pohádka, kterou všichni neviděli stokrát. Jen tedy Santa Claus prostě není Ježíšek...

Vánoční klasické pohádky pro děti i dospělé na Netflixu 2020:

Anděl Páně 2 (2016)

Nespokojený anděl neuváženě utrhl jablko ze stromu Poznání a ještě mu spadlo na Zem. A teď ho musí se svým čertovským protějškem najít mezi smrtelníky. V jedné z nejoblíbenějších českých pohádek současnosti pod režijní taktovkou Jiřího Stracha hrají Ivan Trojan, Jiří Dvořák a Vica Kerekes a mnozí další.

Grinch (2000)

Grinch (Jim Carrey) se rozhodne ukrást ve Kdovíkově Vánoce. Trocha laskavosti malé Cindy Lou (Taylor Momsen) a její rodiny ale možná obměkčí jeho srdce.

Vánoční kronika na Netflixu 2020:

Vánoční kronika (2018)

Bratr a sestra, Durby Camp a Judah Lewis, nabourají Santovy sáně a pak musí celou noc zachraňovat Vánoce. Ještěže si Santa, Kurt Russell, vždycky umí poradit.

Vánoční kronika 2 (2020)

Kate, která od minula trochu povyrostla, špatně snáší nového přítele svojí mámy. Rozhodne se proto utéct a octne se na severním pólu, kde se zlý elf chystá zrušit Vánoce. Hrají mimo jiné Kurt Russell se svou životní partnerkou Goldie Hawn, kterým láska jen kvete, a Darby Camp.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy