Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Vánoční pohádky a filmové trháky na Primě: Strašidla i Hotel Transylvánie

+ Dalších 5 fotografií
Vánoce v TV
Poté, co svůj vánoční program odtajnila ČT, se pochlubila i Prima. Ta nás začne zásobovat pohádkami už týden před svátky a hodlá kromě české klasiky nabídnout i nějaké nové. Navíc před obrazovkami budete moci dohnat, co jste nestihli v kině. Například takový skvost, jako je snímek Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti.

Zatímco ČT slibuje nové pohádky a 24. prosince chystá premiéru Kouzelníka Žita s Jiřinou Bohdalovou coby kořenářkou a Annou Kadeřávkovou z Ulice jako princeznou, Prima nás svátečně naladí už v půlce prosince.

Například 15.12. se můžeme těšit na Pohádky pro Emu s Ondřejem Vetchým a Aňou Geislerovou. O týden později potom nabídne Strašidla Zdeňka Trošky. Jeho divácky oblíbenou pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci bude Prima dávat na Štědrý den. Na Štěpána potom můžete chroupat cukroví u pohádky Alice Nellis Sedmero krkavců.

Co se české vánoční klasiky týče, hned na Štědrý den ráno se můžete těšit na Kristiána s největším elegánem naší kinematografie Oldřichem Novým a hned druhý den na Pyšnou princeznu. Zkrátka ovšem nepřijdou ani milovníci rodinných animáků, 24. prosince můžete začít den s filmovým hitem Hotel Transylvánie, který svého času bořil kina. Prima slibuje třeba i Rio 2 nebo Dobu ledovou 3: Úsvit dinosaurů na silvestra.

Fajnšmekři se už týden před Štědrým dnem mohou naladit skvělým snímkem Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, 20. prosince pak bude Prima dávat Božskou Florence s naprosto famózní Meryl Streep v hlavní roli. A kdo miluje komedie** Sám doma**, může celé svátky proležet u této vánoční trilogie.

Mohlo by vás zajímat

Další články