Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vánoční nehoda u Menzelové z pohledu policie: Řidička se za bouračku prohne

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Nehoda
Olga Menzelová (42) prožila vskutku netradiční Vánoce. Do domu jí totiž na Štědrý den nabourala žena, která ji s autem málem projela až do koupelny. Ačkoliv vdova po Jiřím Menzelovi (†82) brala situaci s pobavením a nadhledem, policie se už tolik nesmála a nepozorné řidičce napařila pokutu.

„Nehoda se stala krátce před 14. hodinou v ulici U Kašny, kdy se řidička suzuki, ročník 1999, nechovala ohleduplně a narazila se svým vozem do domu. Poškodila při tom kromě auta okap, střechu a fasádu domu a způsobila tím škodu 20 tisíc Kč,“ vylíčil situaci pro Blesk policista Jan Daněk.

Nepozorná řidička napáchala větší škody na autě než na domě slavné vdovy. „Na voze byla vyčíslena škoda dalších 60 tisíc Kč. Nehoda se obešla bez zranění, dechová zkouška u řidičky byla negativní, ale i tak dostala blokovou pokutu,“ uvedl Daněk.

Připomnělo jí to manžela

Ačkoliv Olga Menzelová (42) teď bude muset mezi svátky řešit nepříjemné starosti, brala celou situaci s nadhledem. „Auto jsem si k Vánocům nepřála. Ale stejně přijelo… jen Ježíšek zaparkoval poněkud razantně. Vzal to téměř rovnou do naší koupelny,“ napsala na sociálních sítích a pobavila svým příspěvkem řadu lidí.

"Podezírám Jirku! To jsou přesně jeho fórky! Asi aby se nám moc nestýskalo… Štědrý den, jak má být! A do konce roku ještě daleko,“ pokračovala v humorném duchu Menzelová, která letos oslavila první Vánoce bez legendárního českého režiséra Jiřího Menzela. Rozhodně se ale na Štědrý den nenudila.

Související články

Další články