Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vánoční Kameňák plný žhavých žen: Tyhle kočky potěší mužské obecenstvo

Vánoční Kameňák potěší mužské obecenstvo
Zdroj: se souhlasem E.Bučkové, se souhlasem A. Bendové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Pátý díl divácky úspěšné série se značkou Kameňák se pod taktovkou režiséra F. A. Brabce nesetkal s příliš velkým ohlasem u diváků. Ačkoliv Vánoční Kameňák (2015) získal na ČSFD pouhých 14 %, existuje důvod, proč si tento film pustit. Kromě klasických vtípků byl snímek obohacen o nové herce a především herečky, které se v původních dílech neobjevily. A co si budeme povídat, jsou to opravdu kočky! Podívejte se do galerie.

Alice Bendová, která je známá především díky záporným rolím, si ve Vánočním Kameňáku režiséra F. A. Brabce střihla roli zpovykané manželky místního policisty. Ačkoliv jí v době natáčení už bylo 40, pánské publikum bylo pohledem na ni velmi potěšeno. Říká se, že Alice je nejkrásnější česká milfka. Lehce proto mohla zastínit další herečky, které se ve filmu objevily. A to by byla škoda, protože opravdu je na co se dívat.

Tohle jsou nejvíc sexy kočky z Vánočního Kameňáku!

Lucia Bugalová

V Kameňáku si střihla roli té nejhloupější blondýny, jakou kdy svět viděl. Lucia je ale přesně ten typ krásky, které by hloupost nejeden chlap odpustil. Navíc je tak krásná, že jí sluší i pytel od brambor a šmouhy na obličeji. V jejím podání se i na extrémně tupou sekretářku dá dívat velmi dobře.

Eva Feuereislová

Ačkoliv se královna plastik Eva ve Vánočním Kameňáku objevila jen na chvilku, rozhodně bylo na co koukat. Ať už se totiž objeví kdekoliv, mužské oko to velmi potěší. Vzpomínáte si na její účast v reality show VyVolení? Tam nejednou předvedla pořádnou show, a tak je jasné, že ani v tomto snímku si nezahrála žádnou stydlivku. A to by přece byla škoda prošvihnout, no ne?

Eliška Bučková

Je to právě tato modelka, kdo se ve filmu objeví nahoře bez! Eliška je krásná v obličeji, má úžasné tělo a ani herecký talent se u ní úplně nezapře. Kdo by nevyužil příležitosti vidět bývalou přítelkyni rybáře Jakuba Vágnera tak, jak ji mohl dlouhou dobu vídat jen on?

Štěpánka Fingerhutová

Mladá a především talentovaná herečka dostala ve Vánočním Kameňáku roli dcery sexy Alice Bendové a Martina Dejdara. Především pro mladší mužské publikum byla velkým potěšením a také jedinou puberťačkou, kterou by nejeden muž s radostí převychoval.

Na ČSFD má film Vánoční Kameňák hodnocení pouhých 14 %, důvod pustit si ho ale nyní máte.

Související články

Další články