Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční Kameňák: Kritici šílí, fanoušci jsou spokojeni

Fanoušci si pochvalují i lechtivé scény.
Dalo se to čekat, ale přesto to mnohé překvapilo. V pořadí pátý díl Kameňák, který je tentokrát napojen na Vánoce, se stal pro filmové kritiky terčem pro zdrcující recenze. Jenže jak se zdá, tak skalní fanoušci Kameňáku, a že jich je, jsou s novým filmem spokojeni.

Film se drží principu, který v minulosti fungoval. Známí herci ve svých rolích předvádějí známé i méně známé anekdoty, které pohromadě drží jakýsi zastřešující příběh. „Šel jsem na Kameňák a to, co jsem v kině viděl, byl Kameňák. Takže za mě dobrý,“ napsal například do jednoho z diskusních fór jeden z fanoušků.

Další si pochvaloval lechtivé scény: „Líbí se mi ta úvodní písnička, a taky se mi líbilo, že jsem tam viděl pár hezkých ženských, co se před kamerou nestyděly.“

Celkově se tak dá říci, že nový Kameňák splnil všechna očekávání. Kritici jej rozcupovali na kousky, ale diváci jsou s filmem F.A.Brabce spokojeni. Tedy především ti, kteří Kameňák milují od jeho prvních dílů. A podle návštěvnosti předchozích Kameňáků se dá říci, že takových lidí jsou v Česku stovky tisíc.

Související články

Další články