Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční hymna podle Mareše a Hezuckého vás dostane do kolen!

Ve vánočním songu Evropy 2 se letos dějí věci. Moderátoři předělali text největšího hitu současnosti Can´t Stop The Feeling od Justina Timberlaka k obrazu svému. Chytlavou melodii a slova si už prozpěvuje kdekdo.

Song doprovází i klip plný skřítků, do kterých se proměnili Jakub Kohák, Petr Říbal a Ondra Urban. Oblíbený moderátor Pavel Cejnar skončí jako vánoční totem moderátorů Odpolední show Tomáše Zástěry a Jindry Ekla. Leoš Mareš s Patrikem Hezuckým se prohánějí v nákupním vozíku a Zorka Hejdová se pustila do polštářové bitky se svou kolegyní Katkou Říhovou, která v songu předvedla svůj výjimečný pěvecký talent. No zkrátka nudit se rozhodně nebudete.

A kdo že je autorem textu? Samotní moderátoři a to konkrétně Petr Říbal a Ondra Urban. O úpravu Tří slov se postaral Leoš sám.

„Jel jsem s Ondrou v autě a poslouchali jsme Evropu 2, začal hrát Justin Timberlake a já spontánně, samozřejmě falešně, zazpíval novou českou verzi refrénu. Ondra mě nejdřív vyhodil z auta, ale pak mu to nedalo a složil singl se mnou,“ směje se Petr.

Vánoční hymna Evropy 2 má už statisíce zhlédnutí. Živě zazní během charitativního projektu Evropa 2 srdcem, kde kromě toho vystoupí 12.12. ve 13:00 takové hudební hvězdy, jako je kapela Kryštof, Tomáš Klus, Ben Cristovao, Atmo Music, Lenny, Sebastian, Paulie Garand, Skyline, Mikolas Josef a další.

Evropa 2 tak pomáhá těžce nemocným dětem a vyzývá i své fanoušky, aby přes sbírkový účet 83297339/0800, variabilní symbol 2 přispěli také.

Více o charitativní akci rádia Evropa 2 najdete ZDE.

Související články

Další články