Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční drama v Ordinaci: Přiznání k vraždě, Mázlova nevěra a nové vzplanutí!

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
zvraty
Už čtrnácté Vánoce letos oslaví hrdinové v Ordinaci v růžové zahradě 2. Poslední díl dlouhodobě nejoblíbenějšího seriálu Česka přinese nejedno rozuzlení, nejedno překvapení, ale také obrovské drama!

Marika se zmítá ve lžích. Jenomže i když je neobyčejně tvrdá a zdá se, že má nervy ze železa a srdce z kamene, situaci už dál neunese a Sekorovi konečně přizná, že to ona zabila jeho otce, ona řídila auto, pod jehož koly jeho život vyhasl.

Celou tu dobu se obávala Sekorovy reakce, a čím déle žila ve lži, tím horší ji očekávala. Sekora bude v šoku. Dokáže Marice odpustit, nebo to bude definitivní konec jejich lásky? Budou spolu schopni dál komunikovat? Pracovat? Vidět se? Sekora sedá na motorku a chvíle, která rozhodne o jejich další budoucnosti, se blíží stejně rychle, jako se točí kola jeho mašiny…

Chatování s laborantkou Sašou se Mázlovi vymklo z rukou. Zpočátku si s ní psal jménem Rytíře se záměrem ty dva dát dohromady. To se ale nepovedlo a Saša se zamilovala do jeho sladkých řečí. A i Mázl se přistihl u toho, že ho psaní s krásnou kolegyní baví.

Aleně už ale jeho chování začíná být divné. U počítače nikdy netrávil tolik času, natož aby s ním chodil i na záchod. Navíc Saša se Mázlem nechce nechat odbýt, a tak je jen otázkou času, kdy se Alena dozví pravdu.

Bolestná rána pod pás přijde den před Štědrým dnem. Alena je přesvědčená, že Mázl psal Saše erotické zprávy na chatu. Sbalí kufry a Beníka a zmizí z Mázlova bytu. Mázl se zoufale snaží sehnat Rytíře.

Jen on může potvrdit, že lechtivým způsobem komunikoval se Sašou on sám. Jenomže Rytíř není k sehnání. Nechá si to Alena od Mázla vysvětlit, nebo Mázlovi prožijí smutný Štědrý den?

Související články

Další články