Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční díl Ulice bude hodně drsný: Sukničkář Bedřich si sáhne na dno a co číšnice Šárka?

+ Dalších 17 fotografií
Poslední letošní díl seriálu Ulice uvidíte v pátek 21. prosince a pokračování příběhu přinesou na televizní obrazovku až první týdny nového roku. Jak stráví Štědrý den slavné seriálové postavy, mělo opět zůstat tajemstvím, diváci si ale Vánoce v Ulici přáli vidět, a tak už po odvysílání posledního letošního dílu na internetu najdou speciál Vánoce v Ulici. Jak letošní Vánoce prožije Bedřich, který po odchodu Jindry zůstal sám? Jaké Vánoce bude mít Šárka, nešťastně zamilovaná do ženatého Maléře? A jak to bude na Štědrý den vypadat doma u Knoblochových? Nejenom o tom bude vánoční díl Ulice.

Šárka je až po uši zamilovaná do Martina Maléře. Je jim spolu hezky a Šárka by ráda s ním strávila Štědrý den, jenomže Martin je ženatý, Vánoce bude logicky trávit s rodinou, jiná varianta ani nepřipadá v úvahu a Šárka to moc dobře ví.

Prožít Štědrý večer v prázdném bytě ale nechce. Mohlo by se také klidně stát, že by celý Štědrý den jen proplakala. Do Maléře je totiž už zase až po uši zamilovaná a jasně si uvědomuje, že to nechce nechat jen u nějakého flirtu. Sama doma ale zůstat nechce.

Co se stane v Coolně, kde narazí na další dva vztahové zoufalce Bruna a Hermana Jan Holík? Bude se snažit svůj žal utápět v alkoholu? To na druhé straně u šíleného Miloše je pěkně rušno.

Miloš si zase koleduje o průšvih. Nákupy dárků nechal na poslední chvíli, a tak má na Štědrý den pěknou honičku. To je pochopitelně voda na mlýn Eviny. Miloš doufá, že mu zadek zachrání kamarád Bedřich, ten má svých starostí dost.

U Knoblochových bude o Vánocích pěkně veselo. Jak přežijí Štědrý večer? A jak jej prožije Bedřich, který zůstal úplně sám? Sáhne si kdysi chtěný lovec žen Bedřich na úplné dno? Je evidentní, že k tomu nemá daleko.

Související články

Další články