Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční depka Moniky Štikové (46): Prý vypadá hůř než její maminka (68)!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 143 fotografií
Drsná kritika
Letošní vánoční svátky nebudou pro Moniku Štikovou (46) z těch nejpříjemnějších. Je totálně rozhádaná s rodinou, navíc je od ní na míle daleko v Německu. A musela si vyslechnout, že vypadá hůř než její maminka Jindřiška Miklušková (68). Vzhledem k tomu, že mezi nimi je 22 let, jde o dost zraňující slova!

Monika Štiková si chtěla udělat krásné Vánoce hned zkraje. A tak pozvala své rodiče a sestru na trhy do Německa. Byl to krásný večer plný svařáku a lahodného cukroví. Jenže pak to přišlo!

Na Facebooku se strhla vlna nepříjemné kritiky. Lidé jsou z fotky Moničiny maminky Jindřišky Mikluškové v šoku. Ačkoliv jí táhne na sedmdesátku, podle zlých jazyků vypadá o poznání lépe než její dcera. Až tak, že by se jejich role daly na ulici snadno zaměnit.

"Moniko, co to má být? Vždyť vy vypadáte, že jste porodila svou mámu a ne naopak," stálo v jednom z příspěvků od Miroslava na sociální síti. "Přesně tak, dělejte s tím proboha něco, to je šílené," dodala souhlasně Lída.

Těžko říct, jestli si Monika z takových poznámek bude vůbec něco dělat. Podle svých slov je šťastná, po uši zamilovaná do svého zajdy Petra Biniase (21). A jak řekla redaktorovi eXtra.cz, vůbec jí nevadí, že žije v Německu skromně a Petr jí nekupuje drahé dárky. Takže třeba si Vánoce nakonec užije naplno!

Související články

Další články