Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Vánoční dekorace do bytu za méně jak 500 Kč. Ty musíte mít!

Vánoční dekorace do bytu za méně jak 500 Kč. Ty musíte mít!
Zdroj: shutterstock
Dekorace

Hledáte krásné vánoční dekorace, které vás nebudou stát celou výplatu? Už nemusíte, našli jsme je za vás. Podívejte.

Vánoční ubrus

K Vánocům neodmyslitelně patří slavnostně prostřený stůl. Bez ubrusu ve vánočních barvách se rozhodně neobejdete. Vyberte si vánoční ubrus bavlněný nebo teflonový. Ten teflonový má jednu velkou výhodu. Snadno se utírá a nevadí, když vám na něj spadne kousek jídla nebo se na něj rozlije sklenice vína.

Vánoční běhoun

Nejste příznivci velkých dekorací? Vánoční běhoun pro vás bude to pravé. Jedná se o úzký pruh látky, která se táhne přes celý stůl. Pod běhoun s vánočními vzory umístěte ubrus v decentní barvě nebo nechte vyniknout desku stolu.

Vánoční prostírání

Vánoční prostírání stojí jen pár korun a vypadá na sváteční tabuli naprosto skvěle. Zbytečně to pak nepřehánějte s motivy na ubrusu nebo běhounu. Jednotlivé vzory by se mezi sebou tloukly. Vyzkoušejte například kárované prostírání, které vypadá velmi elegantně i na čisté dřevěné desce stolu.

Vánoční utěrky, zástěry a chňapky

Do 500 Kč obléknete do vánočního celou kuchyň. Pořiďte si vánoční utěrku, zástěru nebo chňapku a slaďte ji barevně s ostatními doplňky v místnosti. Při výzdobě se držte jednoduchého pravidla. Jedna barva by měla být dominantní, doplnit ji můžete dalšími dvěma odstíny.

Vánoční dekorační polštářky

Dekorační polštářky změní náladu v celé místnosti. Jsou levné a praktické. Vybírejte je podle ročního období a vytvořte si pokaždé originální atmosféru. Velmi dobře vypadá kombinace několika dekoračních polštářků ve vánoční barvě doplněných o jeden polštářek s vánočním vzorem.

Vánoční prostěradla

Vánoční bavlněná prostěradla udělají z vaší ložnice designový klenot. Vyberte si klidně výrazné prostěradlo s nápadnými vzory. Co třeba červené s bílými sobíky nebo zelené s hvězdičkami? Doplňte ho bílým nebo béžovým povlečením a voila! Originální vánoční výzdoba je na světě.

Vánoční povlečení

Vánoční povlečení do 500 Kč asi neseženete, ale nevadí. Máme pro vás řešení. Do vánočního povlékněte jen polštáře. Opět buďte originální. Vyzkoušejte sobíky, stromečky, hvězdičky nebo třpytky. Nebojte, pokud zbytek povlečení necháte v neutrálních barvách, kýčová výzdoba vám nehrozí.

Veškerý vánoční bytový textil vám nabízí internetový obchod Goldea. Přejeme vám příjemné zdobení bytu.


Související články

Další články