Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vánoční dárky pro náročné: Nebojte se sáhnout po luxusních doplňcích nebo zajímavých kurzech

Vánoční dárky pro náročné: Nebojte se sáhnout po luxusních doplňcích nebo zajímavých kurzech
Zdroj: profimedia
Tipy na dárky
Přesně za dva týdny tu bude ten nejočekávanější den z celého roku. Přijde Ježíšek! A aby byl tento den co nejoriginálnější a nejkrásnější, je nutné také správně volit dárky, které nadělí po stromeček. Pokud máte doma náročného partnera nebo partnerku, nezoufejte, existují takové dárky, které oslní i je. A my vám prozradíme, jaké to jsou!

Pokud budete i letos trávit vánoční svátky v okruhu lidí, kteří jsou nároční na výběr dárků, tak máte štěstí, že jste narazili na tento článek. Dozvíte se v něm totiž, jaké jsou ty nejlepší tipy na dárky pro náročné a vybíravé. Sáhnout můžete po perlách, luxusní kabelce, erotické hračce i skvělém designérském kurzu. Výběr je opravdu pestrý, proto se inspirujte a užijte si letošní nadílku na jedničku s hvězdičkou.

Staňte se interiérovým designérem

Chcete se naučit něco o té nejkrásnější profesi na světě? Pak sobě nebo svým blízkým nadělte voucher na dvoudenní kurz interiérového designéra Dozvíte se v něm to nejdůležitější o této profesi pro úplné laiky, kteří uvažují o proměně svého bydlení, ale i pro ty, jež potřebují získat novou inspiraci a energii k navrhování. Pokud vás kurz nadchne a rozhodnete se pokračovat ročním členstvím, pak vám bude částka za tento dvoudenní odečtena a vy ho tím pádem budete mít zdarma. A to už se vyplatí!

Ozdobte se perlami

Podlehněte kouzlu náušnic od Buka Jewelry s pravými perlami Pořiďte šperk s jemným nádechem luxusu svým blízkým a připravte jim tak nezapomenutelné Vánoce. Krása perlových náušnic ve zlatě i stříbře totiž spočívá v dokonalé jednoduchosti. Náušnice rozzáří tvář, zvýrazní přirozenost a s noblesou doplní styl žen milující eleganci a půvab.

Potěšte stylovou kabelkou

Anekke jsou kabelky, peněženky a další doplňky, které budete zbožňovat pro jejich detaily. Španělská rodinná firma Anekke už od roku 1974 vyrábí módní kousky plné něhy, lásky a vintage vzhled. Moderní ženy vintage styl milují, protože už jen koukat se na něj je úžasně uklidňující. A co teprve takovýhle skvost objevit pod vánočním stromečkem! Značku Anekke si zamilujete pro její originalitu a nádherné designy. Navíc v každé kolekci lze doplňky ve stejném designu sbírat a ladit k sobě.

Krásná za každé situace

Objevte jedinečný Vánoční Mejkap Box Tento kosmetický box obsahuje pouze plnohodnotné produkty, které podtrhnou vaši krásu, proto je také ideální jako vánoční dárek pro náročné. Vánoční Box má krásné balení a obsahuje mnoho produktů, která udělají ženou přirozeně krásnou, svěží a okouzlující.

Pomazlete se

Jestli budete letos trávit Štědrý den jen se svou polovičkou, potěšte ji erotickým dárkem. Díky pulsátoru Fun Factory Stronic prožijte ty nejsilnější orgasmy. Pulsátor přináší zcela nový druh stimulace. Místo dobře známých vibrací tento nový druh hraček pulsuje dopředu a dozadu. Revoluční, avšak přirozený pohyb pulsátoru, velmi věrně napodobuje pohyb a přirážení partnerů při milování. Výkonné, naturalistické pulsy jsou silné a skutečně velmi příjemné. To je možné díky Fun Factory patentované inovativní technologii motoru, v jehož duté magnetické části pohybující se kovové jádro vytváří nízkofrekvenční pulzující rytmus.

Pokud si do 31.12.2019 zakoupíte nezlevněné zboží na webu www.intimity.cz a zadáte kód EOM19, získáte 20% slevu!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy