Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vánoční dárky pro celou rodinu: Uspokojte touhy dětí, dospělých i puberťáků!

Vánoční dárky pro celou rodinu: Uspokojte touhy dětí, dospělých i puberťáků!
Zdroj: Pixabay
Tipy na dárky

Vánoce jsou tu za pár dní a pokud ještě na poslední chvíli sháníte dárky, pak se nechte inspirovat výběrem pro všechny členy rodiny. Můžete tak nakoupit pro své blízké z jednoho místa, během chvíle a pak už se jen těšit na vánoční pohodu a radost v jejich očích.

Shánění dárků na poslední chvíli, kdo by to neznal. Sedněte si tedy na gauč, nalijte si sklenku vína, zakousněte se do cukroví a nechte se inspirovat tím nejlepším, co můžete letos pod stromeček rodině dopřát.

Vyhřívací deka pro prarodiče

Trápí babičku a dědu při sezení u televize zima? Nemohou se večer v posteli vůbec zahřát, což jim stěžuje usínání? Pak právě pro ně je ideálním vánočním dárkem vyhřívací deka, díky které mohou být neustále v teple a pohodlí. Vyhřívací deku mohou použít na přikrytí, nebo jako podložku. Deky jsou vybaveny několikastupňovým nastavením teploty a dálkovým ovladačem, každý se tak může snadno nastavit takovou teplotu, která mu bude vyhovovat.

Zajímavá kniha o účinkách jídla

Tato kniha je vhodná jako dárek pro všechny, které zajímá, co dopřávají svému tělu. Napsala ji Julita Batorová, která si zpočátku myslela, že její děti nedokáže nic úplně uzdravit a že se nikdy nezbaví alergií a častého užívání anitibiotik. Ale ukázalo se, že stačí změnit stravu: jídlo může skutečně léčit! O své zkušenosti se Julita dělí v knize Vyměň chemii za jídlo Vysvětluje tam, které produkty jsou bezpečné a kterých je lepší se vyvarovat. Sdílí recepty na nenákladná a zdravá jídla, která můžete uvařit z produktů dostupných v nejbližším obchodě. Vydejte se spolu s ní na cestu zdravého jezení bez chemie!

Tablet pro celou rodinu

Lenovo Smart Tab M10 Plus se může stát dalším členem vaší rodiny. Celokovový kryt a poměr displeje až 87 % nabídne zážitek ze sledování oblíbených pořadů a videí. Díky rodičovské kontrole a technologii pro ochranu zraku se již nemusíte bát o své děti. Smart Tab M10 Plus je také vybaven dokovací stanicí pro chytré napájení a spolu s asistentem Google můžete ovládat vaši domácnost bezdotykově.

Přírodní zubní detox

Značka Brilliantcoco přináší přírodní zubní detox, díky kterému vás čeká přirozeně zářivý a zdravý úsměv. Bělost vašich zubů se dostaví bez nutnosti používat škodlivou chemii. U této značky se totiž myslí na ekologii! Brilliantcoco v sobě skrývá tři produkty: Brilliantcoco Oil Pulling, Brilliantcoco ZERO WASTE přírodní zubní pastu a Brilliantcoco bambusový zubní kartáček. Produkty jsou ze 100% přírodního kokosového oleje, který je právě na zubní detox nejvhodnější a právě díky němu se budou vaše ústa cítit čistá a zdravá.

Opium a absint

Nelekejte se, neponoukáme vás k nákupu nelegálních látek, ale ke koupit zajímavé historické detektivky plné intrik. Kniha Opium a absint vypráví o tajemné vraždě v New Yorku, kterou má na svědomí člověk nebo upír. Sestra Tillie Pembrokeové je nalezena mrtvá a bez kapky krve. Jen dvě malé ranky na krku naznačují, kudy z ní unikl život. Právě tou dobou, na konci 19. století, vyšel v Americe Stokerův Dracula, a tak se představivost mnoha lidí upřela k možnosti, že v New Yorku začal řádit upír.

Do obýváku to nejlepší

Chcete si užít všechny filmy, seriály, dokumenty a sportovní přenosy na maximum? S vlajkovým modelem televizoru Panasonic HZ2000 si můžete být jistí, že tomu tak bude! Jako jediný OLED televizor na světě podporuje technologii Dolby Vision IQ i Filmmaker Mode, které jsou zárukou obrazu i zvuku v té nejlepší kvalitě. Zabudovaný inteligentní senzor reaguje na změnu okolního světla a dynamicky přizpůsobuje obraz pro ještě lepší zážitek. Funkce Dolby Atmos zaručí ten nejvěrohodnější zvuk, který vás doslova obklopí.

Související články

Další články