Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vánoční bizár Zuzany Plačkové: Za mořskou fotku s prasetem a čapkami zaplatila tisíce

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
šílenství
Slovenská královna Instagramu Zuzana Plačková (28) se společně s manželem Reném vydala před Vánoci na dovolenou na Bahamy. Jako žena mnoha povolání má Zuzana spoustu peněz, a tak část z nich využila k tomu, aby se se svými sledujícími podělila o pořádný vánoční bizár. Sobě i svému milému nasadila santovskou čepičku, společně vlezli do moře a vyfotili se s prasetem.

Zatímco běžný lid se během svátků bojí podívat na stav svého bankovního konta, Zuzana Plačková utrácí jako o život. Své těžce vydělané peníze, které jí na účet tečou díky mnoha povoláním, vesele utrácí na Bahamách, kam se s manželem Reném Strauszem vydala na dovolenou. A že rozhodně netroškaří.

Už jen dovolená na Bahamách není nejlevnější záležitost, když už si ale člověk do této ostrovní země zaletí, měl by vyzkoušet vše, co nabízí. I proto si Zuzana a její manžel nasadili vánoční čepičky, vlezli do moře a na Prasečím ostrově se vyfotili s pořádným čuníkem.

Taková legrace ale rozhodně není zadarmo. „To, že jsme za fotku s prasetem utratili 400 eur, raději nebudu komentovat. Nejvíc mě naštvalo, když nám zakázali telefon a byl tam jeden fotograf na 20 lidí. Mohli jsme mít tak pěkné fotky a videa, oni si na tom ale udělali pěkný byznys a my se musíme spokojit s těmi nejhoršími fotkami, za které jsme museli ještě zaplatit, abychom měli vůbec nějakou památku,“ napsala Plačková k snímku na Instagramu.

Drtivá většina celebrit v tomto období přidává na své sociální sítě především snímky u nazdobených stromečků či s adventními věnci, Zuzana Plačková však dala svou fotkou Vánocům zcela novou úroveň. Utratili byste přes 10 tisíc korun za mořskou/vánoční vzpomínku s prasetem?

Související články

Další články