Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vánoce Vaška Noida Bárty: Prozradil, jak je bude trávit, a nadělil krásný dárek čtenářům eXtra.cz

Vánoce Vaška Noida Bárty: Prozradil, jak je bude trávit, a nadělil krásný dárek čtenářům eXtra.cz
Zdroj: YouTube
+ Další 4 fotografie
exkluzivně
Zpěvák Vašek Noid Bárta (40) se rozhodl udělat nejen svým fanouškům, ale také čtenářům eXtra.cz radost a nazpíval pro ně krásnou vánoční koledu, která zajisté prohřeje srdíčko každého z vás. Oblíbený zpěvák se pro redakci také svěřil, jak budou Vánoce probíhat u něj doma, pochlubil se dalším talentem a prozradil nám svůj tradiční vánoční zvyk.

Vašek Noid Bárta (40) je muž mnoha tváří. Nejenže je to skvělý zpěvák a herec, ale také kutil a svůj život nedávno zasvětil fitness, se kterým ještě před koronavirovou pandemií sklidil velký úspěch.

Pro čtenáře eXtra.cz se Vašek Noid rozhodl jeden ze svých talentů předvést tak, jak nejlépe umí, a zazpíval krásnou vánoční koledu, u které mu asistovala i jeho dcera Terezka.

Vánoce podle Vaška Noida

Pro redakci eXtra.cz se Vašek rozpovídal o tom, jak a s kým bude trávit letošní Vánoce. "Vánoce budeme letos slavit nadvakrát. 24. prosince si uděláme rodinnou pohodu u pohádek a 25. oslavíme ty ‚opravdové‘ Vánoce s celou rodinou." Vašek má s bývalou partnerkou Gábinou Dvořákovou dceru Terezku a se současnou ženou Eliškou mladší Elsu.

Vašek také prozradil, jakou pochoutku si na štědrovečerní večeři dopřejí. Kapr to nebude! "Já jako rybář ryby nejím, takže budeme mít řízek, který bude dělat moje Eliška," řekl navíc s dodatkem jeho další skryté dovednosti, za kterou by některé ženy daly všechno, kdyby ji ovládali i jejich muži. "Dělám předvánoční svíčkovou, vaření mám hrozně rád a za plotnou si to užívám."

Jeden vánoční zvyk hrdě dodržuje

Vaška se redakce eXtra.cz také zeptala, zda dodržuje nějaké tradiční vánoční zvyky. Ani chvíli neváhal a odpověď z něj vystřelila rychlostí blesku. "Největším vánočním zvykem u nás je přejídání," prohlásil. "To je taková největší česká vánoční tradice podle mě."

Zpěvák je známý workoholik, který slovo klid skoro nezná. Jiné to nebude ani na Vánoce a s dodržením klidu a pohody u něj možná nastane krach. "Upřímně budu rád, když zvládnu v pohodě jen ten jeden den. Mé tělo ovládá těžká hyperaktivita a musím neustále něco dělat," prozradil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy