Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Vánoce v Ulici plné překvapení: Z feťačky Adriany vzorná máma a strach pradleny z vlastního dítěte

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
ulice
Samozřejmě že ani v Ulici nesmí chybět Vánoce, které odhalí dlouho nezodpovězené otázky a velká tajemství. Po dlouhé době se vrací do seriálu Adriana Pešková, která s sebou veze jedno malé překvapení. Pradlenu Katarínu čeká zkouška ohněm. Od porodu neviděla ještě své dítě a trpí utkvělou představou, že nedokáže do nemocnice vkročit. Zlomí se v ní něco? Uvidí konečně svého syna? Jak stráví postavy Ulice Vánoce?

V předchozích letech Matěj Vánoce moc neřešil. Letos ale dostanou nový rozměr! Poprvé je prožije už jako otec čerstvě narozeného syna Vincenta. O nejkrásnější Vánoce se mu postará i jeho láska Katarína. Budou totiž poslední, které oslaví v Česku, po Vánocích totiž mladou rodinu čeká stěhování do Barcelony.

Pradlena Katarína to neměla po porodu vůbec jednoduché. Její maličký Vincent musel zůstat v inkubátoru a Kataríně tak utíkaly nejdůležitější chvíle, které by měla trávit se svým prvorozeným synem.

Novopečený otec Matěj Jordán poctivě navštěvoval syna v nemocnici, ale Katarína se nemohla odhodlat a jít se podívat na vlastní dítě. Stále dokola opakovala, že nebyla schopna ho pořádně porodit, takže rozhodně není připravená vidět ho v inkubátoru.

Před Vánoci ale nastal zlom. Pradlena ze Slovenska posbírala veškerou odvahu a rozhodla se jít do nemocnice. Ustojí to? Nebo se psychicky zhroutí? Jak stráví Vánoce se svojí rodinou?

Na Peškovy čeká velké vánoční překvapení. Z Austrálie přijíždí Adriana a není sama! S sebou má svoji maličkou dcerku Klárku! Adriana se těší, že oslaví Vánoce s celou svou rodinou, netuší ale, jaký rozkol v rodině po jejím odjezdu nastal.

Děda Pešek stále neskousl odlišnou sexuální orientaci sestry Marie. Stmelí nejmladší z rodu Pešků, roztomilá Klárka, rodinu a sejdou se pod vánočním stromkem opravdu všichni?

Související články

Další články